0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Cena

Cena

  • 879,00 zł - 1 439,00 zł

Kolory

Kolory

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Coraz więcej miast decyduje się na organizowanie punktów, w których mieszkańcy mogą wypożyczyć nie tylko rowery, ale również hulajnogi elektryczne. To popularny sposób przemieszczania się po dużych miastach, który pozwala przemieszczać się kilka razy szybciej niż pieszo i omijać miejskie korki, a także uniknąć oczekiwania na komunikację miejską. Zatem dzięki hulajnodze elektrycznej oszczędzasz czas, a przy tym nie przyczyniasz się do emisji spalin. W ofercie naszego sklepu rowerowego Rowerzysta.pl znajdziesz różnego rodzaju hulajnogi elektryczne, które różnią się napędem i zastosowanym akumulatorem, a zatem również szybkością ładowania i maksymalnymi osiągami, jeśli chodzi o długość przejechanej trasy.   

Hulajnoga elektryczna – na co zwrócić uwagę przy wyborze? 

Przede wszystkim warto wiedzieć, że w przeciwieństwie do hulajnogi tradycyjnej, model elektryczny może mieć od 2 do nawet 4 kół. Oczywiście im mniej jest kółek tym więcej pojazd wymaga od nas zmysłu równowagi. Hulajnogi elektryczne z większą ilością kół sprawdzają się lepiej na nierównej nawierzchni i na długich trasach. Koła o płaskim profilu przeznaczone są do jazdy ekstremalnej, a bardziej okrągłe do jazdy rekreacyjnej. Łożyska zapewniają komfort jazdy na nierównościach, eliminację wstrząsów i większą odporność na przeciążenia, dlatego powinny być wysokiej jakości. Najlepiej sprawdzają się hamulce sprężynowe i elastyczne. Warto, by kierownica miała opcję regulacji, a hulajnogę można było złożyć i schować do pokrowca. Istotne znaczenie ma wreszcie moc silnika, a także pojemność akumulatora, co bezpośrednio przekłada się na możliwość pokonywania dłuższych tras w odpowiednim tempie. Czas pracy na jednym ładowaniu ma istotne znaczenie, podobnie jak prędkość maksymalna. W naszej ofercie znajdziesz modele, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby.   

Poznaj powody, dlaczego warto zainwestować w hulajnogę elektryczną 

Niewątpliwie hulajnoga elektryczna to najlepszy wybór dla wszystkich tych, którzy nie męcząc się chcą pokonywać większe odległości w zatłoczonym mieście. W ten sposób unikają korków. Na pewno szybka jazda gwarantuje większą adrenalinę. Nie bez znaczenia jest fakt, że hulajnogi elektryczne stały się modnymi pojazdami, zatem jeżeli podążasz za trendami, to jest to odpowiedni wybór środka lokomocji. Oczywiście nie można zapominać o aspekcie ekologicznym.

Więcej
Mniej