0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 399,00 zł - 599,00 zł

Kolory

Kolory

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Jak można dowiedzieć się z wiarygodnych źródeł pierwsze hulajnogi tradycyjne pojawiły się już w XIX wieku. Jednak dopiero w latach 50-tych XX wieku zyskały największą popularność. W latach80-tych i 90-tych zostały wyparte przez bardziej popularne deskorolki, ale obecnie znów wracają do łask. Jeśli chcesz zafundować sobie lub dziecku ten niezwykle modny i ekologiczny środek transportu, to zachęcamy do skorzystania z oferty Rowerzysta.pl, gdzie z bezspalinowymi środkami lokomocji jesteśmy za pan brat i możemy zaoferować Ci świetne hulajnogi, w przystępnej cenie.   

Hulajnogi tradycyjne – do przemierzania ulic i zabawy w skate parku 

Niezależnie od tego ile masz lat, nigdy nie jesteś za stary, zbyt dojrzały na hulajnogę. Jeżdżą na niej zarówno mali użytkownicy, nastolatkowie, jak i dorośli. Absolutnie nie jest to powód do wstydu, a raczej do dumy, bo wpisuje się w ekologiczny styl życia. Co ważne hulajnoga wytrzyma obciążenie do 100 kg, zatem naprawdę duże i mogą się na niej poruszać osoby o wzroście do 195 cm, mimo że jej aluminiowa konstrukcja jest bardzo lekka i całość waży mniej niż 4 kg. Na uwagę zasługują łożyskowane koła, które pozwalają przemieszczać się zarówno po asfalcie, jak i utwardzonej, polnej nawierzchni. Wiele osób wybiera hulajnogi tradycyjne zamiast deskorolek, bo ewolucje na nich to prawdziwa sztuka. Można skakać na rampach, ze schodów, jeździć po poręczach – właściwie ograniczeniem jest tylko wyobraźnia, a może i brawura, wszak trzeba pamiętać, że mamy tu hamulec nożny i koordynacja jest bardzo ważna.   

Dla biznesmenów, uczniów i wszystkich miłośników eko jazdy w mieście 

Niezwykle popularne stały się także hulajnogi elektryczne i takie modele również można znaleźć w ofercie naszego sklepu. W tym przypadku mamy do czynienia z wyposażeniem w akumulator litowo-jonowy, którego pełne naładowanie pozwala na przebycie trasy długości kilkunastu kilometrów. Poręczna ładowarka pozwala doładować pojazd w każdej chwili i to w stosunkowo niedługim czasie – od 2 do 4 godzin. Co ważne na hulajnodze można rozwinąć prędkość nawet do 25 km/h. Łatwo się ją składa i bez problemu można z nią wsiąść do każdego środka lokomocji, by po wyjściu popędzić do pracy czy szkoły. Każdy taki pojazd wyposażony jest w amortyzację, a także skuteczny hamulec tarczowy. Wbudowane oświetlenie LED umożliwia jazdę po zmierzchu.

Więcej
Mniej