Błotnik Simpla Hammer3 SDE zestaw czarno-biały

Produkt archiwalny

nie będzie już dostępny w naszej ofercie

Przejdź do podobnych produktów
Opis

Błotniki Hammer 3 to istne terenówki, które zaspokoją najbardziej wymagające potrzeby ekstremalnej jazdy w trudnym terenie.

Błotnik przedni HAMMER SDF to super lekki błotnik o oryginalnej, motocrossowej optyce, zaprojektowany specjalnie dla nowej generacji rowerów z amortyzowanymi widelcami. Szybki montaż i wygodne użytkowanie umożliwia zatrzaskowy adapter SPEEDclick, który wkręcany jest w koronę widelca. Błotnik podczas jazdy skręca wraz z kołem, jego szeroka płetwa cały czas znajduje się w niewielkiej odległości od opony zapewniając optymalną ochronę podczas jazdy w każdym terenie. Błotnik można stosować również z widelcami Manitou.

Błotnik tylny HAMMER SDR stworzony został do ekstremalnej jazdy po bezdrożach. Użytkownicy rowerów z pewnością docenią ten nowoczesny błotnik za jego design i komfortową regulację. Uniwersalność zapewnia możliwość zamocowania na sztycy podsiodłowej za pomocą szybkiego zapięcia SPEEDclamp znanego z błotników KIDO SDE. Specjalna widełkowa konstrukcja i wykorzystanie podwójnego przegubu umożliwia idealne dopasowanie błotnika do ergonomii ramy i koła. Szeroka płetwa zapewnia maksimum ochrony podczas jazdy w każdym terenie. W części tylnej umieszczony jest element odblaskowy poprawiający widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty.

Szczegóły produkty

Specyfikacja


Waga: 341 g.
Kolor: czarny/biały
Materiał: tworzywo sztuczne – PP, PC
Mocowanie: korona widelca, sztyca siodła, opcjonalny adapter do rur sterowych 1,5”, SPEEDclamp
Rozmiar koła: 24'' - 29''
Uwagi: Widelce Manitou, zapięcie SPEEDclick i SPEEDclamp

Więcej
Mniej
Kod
A19433
EAN13
5900672428704

Napisz opinię o produkcie: Błotniki rowerowe SKS Rowdy 20"-24"

0zł