Kask rowerowy Lazer Strada KinetiCore

 • Okazja
339,00 zł
Cena katalogowa 449,00 zł
Darmowa dostawa

Kolor:

czarny

Rozmiar:

Ostatnia sztuka
Zapytaj o produkt
339,00 zł
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Zobacz również
Opis

Strada KinetiCore

Szybki, lekki, bezpieczny — Strada KinetiCore to uniwersalny kask gwarantujący kompleksową ochronę kolarzom na różnym poziomie zaawansowania. System dopasowania ScrollSys zapewnia doskonałą wygodę, a zaawansowany układ wentylacji chłodzi głowę, pozwalając skupić się wyłącznie na jeździe.

Przyjemność podczas każdej jazdy

Nowy kask Strada KinetiCore gwarantuje lepszą ochronę dla wszystkich rowerzystów i dostępny jest w przyjaznej dla portfela cenie. Dzięki wbudowanej technologii ochrony KinetiCore i strefom kontrolowanego zgniotu, kask Strada doskonale sprawdza się zarówno podczas spokojnych weekendowych przejażdżek, jak i intensywnej, całodziennej jazdy górskiej. Kask wyposażony jest w łatwy w obsłudze i zwiększający wygodę system dopasowania ScrollSys oraz ruchomy pas czołowy, by poprawić wentylację, gdy się naprawdę pocisz. Uchwyt na okulary z TPU pozwala bezpiecznie zaczepić okulary, gdy nie są potrzebne, a opcjonalne mocowanie do lampki LED pomaga zwiększyć widoczność. Opcjonalnie dostępna jest również opatentowana osłona Aeroshell pomagająca jeździć szybciej i chroniąca przed złą pogodą.

Kask Strada KinetiCore uzyskał 5 gwiazdek pod względem ochrony w testach na udary rotacyjne (test na uderzenie rotacyjne został wykonany na kasku Strada KinetiCore CPSC dostępnym w Stanach Zjednoczonych).

strada test

Dane techniczne:

 • System dopasowania: System ScrollSys

scrollsys lazer

 • Masa: 290 g (rozmiar średni CE)
 • Liczba otworów wentylacyjnych: 23 otwory wentylacyjne
 • Rozmiary: S (52-56cm) / M (55-59cm) / L (58-61cm) / XL (61-64cm)

Główne cechy:

 • Lepsze dopasowanie i ogólny komfort: dopasuj idealnie kask do swojej głowy za pomocą systemu z paskiem ScrollSys.
 • System wentylacji oparty na efekcie Venturiego: kanały zaawansowanego systemu wentylacji Lazer wciągają chłodne powietrze do wnętrza kasku i odprowadzają rozgrzane z tyłu, zapewniając chłodzenie podczas intensywnej jazdy.
 • Brak punktów ucisku i lepsza wentylacja: ruchomy pas czołowy kasku poprawia przepływ powietrza i eliminuje punkty ucisku, zapewniając większy komfort.

strada dopasowanie

 • Silikonowy uchwyt na okulary: chroń nieużywane okulary, wsuwając je bezpiecznie do otworów wentylacyjnych.

uchwyt na okulary strada

 • Kompatybilność z lampką LED: zwiększ ochronę i widoczność, mocując uniwersalną lampkę LED firmy Lazer w tylnej części kasku.

 • Niska masa: o 6% lżejszy niż Lazer Blade+ MIPS M CE.

strada waga

 • Mniejsza ilość tworzyw sztucznych: wykorzystano o 20 g mniej tworzyw sztucznych niż w przypadku Lazer Blade+ MIPS M CE.

lazer mniej tworzyw sztucznych

 • Kompatybilność z osłoną Aeroshell: wybierz lepsze właściwości aerodynamiczne i pełną ochronę przed złą pogodą.

lazer aeroshell


   
   
  Kompatybilne akcesoria:

UNIVERSAL LED

Lampkę mocuje się z tyłu kasku na rzep i pasuje ona prawie do każdego typu kasku.

lazer LEd lamp

STRADA AEROSHELL

Strada Aeroshell jest świetnym dodatkiem do kompatybilnego kasku Strada KinetiCore. Przymocuj ją i zmodernizuj kask, by poprawić aerodynamikę i chronić się przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

lazer aeroshell

kineticore
   

Szczegóły produkty

Kod
A22862conf
ean13
5400974013405

Napisz opinię o produkcie: Kask rowerowy Lazer Strada KinetiCore - szary

0zł