Kask rowerowy Lazer J1

  • Okazja
199,00 zł
Cena katalogowa 249,00 zł
Raty
odroczone
Oblicz ratę
Loading...

Kolor:

biało-różowy

Ostatnia sztuka
Zapytaj o produkt
199,00 zł
Wysyłka w ciągu 1 dnia
Opis

Kask Lazer J1 zaciera granice między konstrukcjami kasków dla dzieci i dorosłych. Ma takie same parametry techniczne jak kaski dla dorosłych: system mocowania TS+, zintegrowany daszek i 19 otworów wentylacyjnych zapewniających chłodzenie. Technologia in-mold obniża masę i gwarantuje doskonałą ochronę. To idealny kask dla młodych rowerzystów wchodzących w dorosłość.

Szczegóły produkty

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

System Lazer Turnfit® Plus - System TS+ eliminuje punkty powodujące ucisk i dyskomfort, pozwalając na regulację kasku na całym obwodzie głowy. TS+ jest stosowany w średniej klasy modelach kasków do jazdy szosowej, górskiej i rekreacyjnej oraz w kaskach dla dzieci.

Regulowany kosz - Regulowany kosz umożliwia przesuwanie tylnej części systemu mocowania w górę i w dół, aby dostosować rozmiar kasku w płaszczyźnie pionowej zgodnie z preferencjami rowerzysty i uzyskać komfortowe dopasowanie.

Tylna lampka Lazer - Zamontowanie tylnej lampki LED w najwyższym punkcie sylwetki rowerzysty znacznie poprawia widoczność z tyłu w warunkach słabego oświetlenia. Ten model kasku jest wyposażony w tylną lampkę LED.

Moskitiera - Siatka w przednich otworach wentylacyjnych zapobiega przedostawaniu się do wnętrza kasku żądlących owadów i innych irytujących stworzeń rozpraszających rowerzystę.

INFORMACJE DODATKOWE:

  • MASA: 295 gram
  • LICZBA OTWORÓW WENTYLACYJNYCH: 19
  • LED: w zestawie

ROZMIAR (obwód głowy):

  • uniwersalny - 52-56 cm
Więcej
Mniej
Kod
A22941conf
ean13
5400974010947

Napisz opinię o produkcie: Kask rowerowy Lazer Pnut KinetiCore - czarny-brązowy

0zł