0zł

Kask rowerowy Lazer J1

  • Nowość
249,00 zł
Darmowa dostawa

Kolor:

czarny-czerwony

Zapytaj o produkt

Chwilowo niedostępny

Opis

Kask Lazer J1 zaciera granice między konstrukcjami kasków dla dzieci i dorosłych. Ma takie same parametry techniczne jak kaski dla dorosłych: system mocowania TS+, zintegrowany daszek i 19 otworów wentylacyjnych zapewniających chłodzenie. Technologia in-mold obniża masę i gwarantuje doskonałą ochronę. To idealny kask dla młodych rowerzystów wchodzących w dorosłość.

System Lazer Turnfit® Plus

System TS+ eliminuje punkty powodujące ucisk i dyskomfort, pozwalając na regulację kasku na całym obwodzie głowy. TS+ jest stosowany w średniej klasy modelach kasków do jazdy szosowej, górskiej i rekreacyjnej oraz w kaskach dla dzieci.

Regulowany kosz

Regulowany kosz umożliwia przesuwanie tylnej części systemu mocowania w górę i w dół, aby dostosować rozmiar kasku w płaszczyźnie pionowej zgodnie z preferencjami rowerzysty i uzyskać komfortowe dopasowanie.

Tylna lampka Lazer

Zamontowanie tylnej lampki LED w najwyższym punkcie sylwetki rowerzysty znacznie poprawia widoczność z tyłu w warunkach słabego oświetlenia. Ten model kasku jest wyposażony w tylną lampkę LED.

Moskitiera

Siatka w przednich otworach wentylacyjnych zapobiega przedostawaniu się do wnętrza kasku żądlących owadów i innych irytujących stworzeń rozpraszających rowerzystę.

Informacje dodatkowe:

  • MASA: 295 gram
  • LICZBA OTWORÓW WENTYLACYJNYCH: 19
  • LED: w zestawie

ROZMIAR (obwód głowy):

  • uniwersalny - 52-56 cm

Szczegóły produkty

Nazwa
Kask rowerowy Lazer J1
Kod
A22941conf
Producent
Lazer

Napisz swoją opinię

Lampa przód Merida HL-MD073 Led Cree 1200lm 8000mAh Powerbank

Napisz swoją opinię