Kask rowerowy Lazer Impala Matte

  • Okazja
419,00 zł
Cena katalogowa 549,00 zł
Raty
odroczone
Oblicz ratę
Loading...
Darmowa dostawa

Kolor:

biały

Rozmiar:

Zapytaj o produkt
419,00 zł
Wysyłka w ciągu 1 dnia
Opis

Bezpieczeństwo podczas jazdy terenowej

Nowy kask Lazer Impala został zaprojektowany z myślą o większym komforcie i bezpieczeństwie podczas jazdy i nagrywania. Rozbudowana skorupa osłaniająca głowę z każdej strony i system ochrony przed udarami EPS to gwarancja bezpieczeństwa i spokoju ducha podczas jazdy przy zachowaniu niskiego profilu. Dołączone mocowanie kamery sportowej daje możliwość rejestrowania przygód na trasie. Duży regulowany daszek chroni użytkownika przed promieniami słonecznymi i nisko wiszącymi gałęziami, a ponadto pozwala na używanie kasku razem z goglami. Dolna skorupa w kontrastującym kolorze nadaje atrakcyjny wygląd oraz dodatkowo chroni przed zużyciem i uszkodzeniami. Dzięki systemowi Advanced Turnfit® z poziomą i pionową regulacją w zakresie 360 stopni kask wygodnie się wkłada. Strategicznie rozmieszczone otwory wlotowe i wylotowe zapewniają optymalne chłodzenie głowy podczas maksymalnego wysiłku. Pomyśleliśmy nawet o otworach w części czołowej dla maksymalnie skutecznej wentylacji z przodu. W ten sposób powstał kask, który sprawdza się w każdej sytuacji i w każdych warunkach. O tak, do tego wygląda ŚWIETNIE!

Szczegóły produkty

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

System Lazer Advanced Turnfit® - ATS umożliwia łatwe dostosowanie rozmiaru kasku za pomocą pokrętła z tyłu. System ATS eliminuje punkty powodujące ucisk i dyskomfort, pozwalając na regulację kasku na całym obwodzie głowy. Ten system jest stosowany w kaskach do jazdy szosowej, w których nacisk kładzie się na właściwości aerodynamiczne, a także w kaskach do MTB i e-bike’ów, aby zapewnić lepsze dopasowanie.

Regulowany kosz - Regulowany kosz umożliwia przesuwanie tylnej części systemu mocowania w górę i w dół, aby dostosować rozmiar kasku w płaszczyźnie pionowej zgodnie z preferencjami rowerzysty i uzyskać komfortowe dopasowanie.

Większa ochrona - Obniżona tylna część kasków Lazer MTB zapewnia dodatkową osłonę i ochronę boków głowy oraz potylicy.

Dobra wentylacja - Otwory wentylacyjne i wewnętrzne kanały kierują powietrze do wnętrza kasku oraz zapewniają jego cyrkulację wokół głowy. Większy przepływ powietrza gwarantuje optymalną temperaturę i komfort podczas długich tras w wysokich temperaturach.

Regulowany daszek - wielopozycyjny daszek można ustawić w czterech różnych pozycjach, odpowiednio do potrzeb. Łatwa regulacja również podczas jazdy.

Dolna skorupa - Poliwęglanowa dolna skorupa świetnie wygląda i zabezpiecza piankę kasku przed powierzchownymi uszkodzeniami.

Nagrywaj swoje przygody - Akcesoryjny uchwyt do bezpiecznego i łatwego mocowania kamery sportowej lub przedniej lampki do kasku. Mocowanie na rzep ogranicza ryzyko zaczepienia się.

Kompatybilny z tylną lampką Lazer - Zamontowanie tylnej lampki LED w najwyższym punkcie sylwetki rowerzysty znacznie poprawia widoczność z tyłu w warunkach słabego oświetlenia. Ten model kasku jest kompatybilny z akcesoryjną tylną lampką LED.

INFORMACJE DODATKOWE:

  • MASA: 295 gram
  • LICZBA OTWORÓW WENTYLACYJNYCH: 22
  • LED: kompatybilne z LED

ROZMIAR (obwód głowy):

  • S - 52-56 cm
  • M - 55-59 cm
  • L - 58-61 cm
Więcej
Mniej
Kod
A22611conf
ean13
5420078868275

Napisz opinię o produkcie: Kask rowerowy Uvex Finale 2.0 - zielony

0zł