Kask rowerowy Lazer Cannibal

Produkt archiwalny

nie będzie już dostępny w naszej ofercie

Przejdź do podobnych produktów
Zobacz również
Opis

Wszechstronność!

Ścieżki miejskie, drogi szosowe, kask Lazer Cannibal bierze to wszystko na siebie. Zapewnia ochronę, komfort i styl. Zaawansowany system Rollsys z regulowanym koszem na głowę pozwala na łatwą regulację rozmiaru do 360 °. 13 otworów wentylacyjnych zapewnia, że głowica pozostaje chłodna i wygodna. Zapal światło z tyłu, aby było widoczne, gdy zapadnie ciemność.®

System Lazer Advanced Rollsys®

ARS umożliwia łatwe dostosowanie rozmiaru kasku za pomocą pokrętła na górze kasku. System ARS ułatwia dopasowanie kasku użytkownikom z włosami spiętymi w kucyk, a także eliminuje punkty powodujące ucisk i dyskomfort, pozwalając na regulację kasku na całym obwodzie głowy. 

Regulowany kosz

Regulowany kosz umożliwia przesuwanie tylnej części systemu mocowania w górę i w dół, aby dostosować rozmiar kasku w płaszczyźnie pionowej zgodnie z preferencjami rowerzysty i uzyskać komfortowe dopasowanie.

Dobra wentylacja

Otwory wentylacyjne i wewnętrzne kanały kierują powietrze do wnętrza kasku oraz zapewniają jego cyrkulację wokół głowy. Większy przepływ powietrza gwarantuje optymalną temperaturę i komfort podczas długich tras w wysokich temperaturach. 

Kompatybilny z tylną lampką akumulatorową Lazer

Zamontowanie tylnej lampki LED w najwyższym punkcie sylwetki rowerzysty znacznie poprawia widoczność z tyłu w warunkach słabego oświetlenia. Ten model kasku jest kompatybilny z akcesoryjną tylną lampką LED ładowaną przez USB.

Dostępny z systemem MIPS

MIPS to system ochrony mózgu — opracowany z myślą o większej ochronie zapewnianej przez kaski. W przypadku określonych rodzajów uderzeń system MIPS BPS może ograniczyć szkodliwe siły działające na mózg. MIPS jest skrótem od Multi-directional Impact Protection System (system ochrony wielokierunkowej).

INFORMACJE DODATKOWE:

  • MASA: 270 gram
  • LICZBA OTWORÓW WENTYLACYJNYCH: 13
  • LED: kompatybilne z LED

ROZMIAR (obwód głowy):

  • S - 52-56 cm
  • M - 55-59 cm
  • L - 58-61 cm
  • XL - 61-64 cm

Szczegóły produkty

Kod
A22914conf
ean13
5400974011081

Napisz opinię o produkcie: Hulajnoga Stunt Skuter Madd Extreme Marvel - Iron Man - czerwony

0zł