Kask Lazer Petit DLX

  • Okazja
159,00 zł
Cena katalogowa 199,00 zł
Raty

Kolor:

Rozmiar:

Zapytaj o produkt
Chwilowo niedostępny
Opis

Małe jest piękne!

Kask Petit DLX jest komfortowy, bezpieczny i stylowy — to atrakcyjne rozwiązanie w przystępnej cenie. Uniwersalny rozmiar jest w zupełności wystarczający w przypadku tego modelu. Kask ma zintegrowaną moskitierę i montowaną z tyłu lampkę LED poprawiającą widoczność oraz bezpieczeństwo.

Rozmiar S: 50-56cm

Szczegóły produkty

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

System Lazer Turnfit® Plus - System TS+ eliminuje punkty powodujące ucisk i dyskomfort, pozwalając na regulację kasku na całym obwodzie głowy. TS+ jest stosowany w średniej klasy modelach kasków do jazdy szosowej, górskiej i rekreacyjnej oraz w kaskach dla dzieci.

Regulowany kosz - Regulowany kosz umożliwia przesuwanie tylnej części systemu mocowania w górę i w dół, aby dostosować rozmiar kasku w płaszczyźnie pionowej zgodnie z preferencjami rowerzysty i uzyskać komfortowe dopasowanie.

Rozmiar uniwersalny - Uniwersalny rozmiar dla każdego. Skorupę kasku i system dopasowania zaprojektowano tak, aby kask można było dopasować do różnych rozmiarów i kształtów głowy.

Tylna lampka Lazer - Zamontowanie tylnej lampki LED w najwyższym punkcie sylwetki rowerzysty znacznie poprawia widoczność z tyłu w warunkach słabego oświetlenia. Ten model kasku jest wyposażony w tylną lampkę LED.

Moskitiera - Siatka w przednich otworach wentylacyjnych zapobiega przedostawaniu się do wnętrza kasku żądlących owadów i innych irytujących stworzeń rozpraszających rowerzystę.

INFORMACJE DODATKOWE:

  • MASA: 280 gram
  • LICZBA OTWORÓW WENTYLACYJNYCH: 21
  • LED: w zestawie

ROZMIAR (obwód głowy):

  • uniwersalny (50-56cm)
Więcej
Mniej
Kod
A20376conf

Napisz opinię o produkcie: Kask rowerowy Kellys Dynamic

0zł