Kask Lazer Compact DLX 54-61cm

  • Okazja
159,00 zł
Cena katalogowa 209,00 zł

Kolor:

brązowy

Ostatnia sztuka
Zapytaj o produkt
159,00 zł
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Zobacz również
Opis

Kask Compact DLX jest komfortowy, bezpieczny i stylowy — to atrakcyjne rozwiązanie w przystępnej cenie. Uniwersalny rozmiar jest w zupełności wystarczający w przypadku tego modelu. Kask ma zintegrowaną moskitierę i montowaną z tyłu lampkę LED poprawiającą widoczność oraz bezpieczeństwo.

Szczegóły produkty

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

System Lazer Turnfit® Plus - System TS+ eliminuje punkty powodujące ucisk i dyskomfort, pozwalając na regulację kasku na całym obwodzie głowy. TS+ jest stosowany w średniej klasy modelach kasków do jazdy szosowej, górskiej i rekreacyjnej oraz w kaskach dla dzieci.

Regulowany kosz - Regulowany kosz umożliwia przesuwanie tylnej części systemu mocowania w górę i w dół, aby dostosować rozmiar kasku w płaszczyźnie pionowej zgodnie z preferencjami rowerzysty i uzyskać komfortowe dopasowanie.

Rozmiar uniwersalny - Uniwersalny rozmiar dla każdego. Skorupę kasku i system dopasowania zaprojektowano tak, aby kask można było dopasować do różnych rozmiarów i kształtów głowy.

Tylna lampka Lazer - Zamontowanie tylnej lampki LED w najwyższym punkcie sylwetki rowerzysty znacznie poprawia widoczność z tyłu w warunkach słabego oświetlenia. Ten model kasku jest wyposażony w tylną lampkę LED.

Moskitiera - Siatka w przednich otworach wentylacyjnych zapobiega przedostawaniu się do wnętrza kasku żądlących owadów i innych irytujących stworzeń rozpraszających rowerzystę.


INFORMACJE DODATKOWE:
    MASA: 320 gram
    LICZBA OTWORÓW WENTYLACYJNYCH: 21
    LED: w zestawie

ROZMIAR (obwód głowy):

    uniwersalny (54-61cm)

Więcej
Mniej
Kod
A21100conf
ean13
5400974007756

Napisz opinię o produkcie: Kask rowerowy Abus MoTrip - zielony

0zł