Bidon Elite Fly MTB TEX

  • Okazja
24,99 zł
Cena katalogowa 31,00 zł
Raty
odroczone
Oblicz ratę
Loading...

Kolor:

szary

Rozmiar:

Ostatnia sztuka
Zapytaj o produkt
24,99 zł
Wysyłka w ciągu 1 dnia
Opis

Elite Fly Tex to najczęściej używany bidon na WorldTour  ponieważ jest niesamowicie lekki.

To najlżejsza butelka na świecie - zaledwie 54 g dla wersji 550 ml. Umożliwiło to użycie mniejszej ilości plastiku podczas jego produkcji i gwarantuje ergonomiczną strukturę Elite-classic, która jest łatwa do ściśnięcia, dzięki czemu przepływ cieczy jest obfity przy najlżejszym nacisku.

Ergonomiczna nasadka z szerszą płaską dyszą typu push-pull i szerszym otworem zapewnia wysoki przepływ płynu, który jest również gwarantowany przez miękki korpus butelki: wystarczy delikatnie ścisnąć Fly Tex, aby uzyskać energiczny przepływ płynu. Łatwy do otwierania i zamykania ustami zawór Fly Tex jest idealny, gdy używasz tej butelki podczas jazdy na rowerze. Większy otwór ułatwia napełnianie butelki i jej dokładne mycie.

Bidony Elite Fly Tex działają wyjątkowo dobrze i stabilnie w większości koszyków na bidon, dzięki czemu wkładanie i wyjmowanie butelek jest płynne i łatwe za każdym razem, gdy jeździsz. Kompaktowa konstrukcja oznacza, że ​​Fly jest idealny do rowerów szosowych, szutrowych i górskich z mniejszymi ramami.

Praktyczna i zrównoważona konstrukcja butelki ma na celu wyeliminowanie nadmiaru materiału podczas produkcji, a tym samym uzyskanie najlżejszego produktu na rynku bez zbędnych odpadów. Elite głęboko wierzy, że każdy sportowiec jest odpowiedzialny za dbanie o świat i środowisko, w którym wszyscy jeżdżą. Opracowując swoje produkty i wdrażając nowe, zrównoważone procesy produkcyjne, producent bierze pod uwagę zarówno materiały, jak i technologie. Dlatego Elite jest dumny z tego, że stworzenie bidonu z serii Fly zużywa ponad 30% mniej plastiku niż wynosi średnia.Ta butelka została wyprodukowana przy użyciu innowacyjnych, bezwonnych, miękkich i odpornych tworzyw sztucznych, co jest wynikiem 3-letnich badań przeprowadzonych z wieloma uniwersyteckimi ośrodkami badawczymi. 

Fly Tex jest również higieniczny i łatwy do czyszczenia. Posiada o 20% szerszą szyjkę w porównaniu ze standardowymi butelkami, aby pomóc osiągnąć użytkownikom lepsze nawodnienie i odpowiednią higienę butelek. Bidony Fly są łatwe w demontażu, dzięki czemu można wysuszyć zarówno korpus butelki, jak i nakrętkę z dyszą i uniknąć rozwoju pleśni wewnątrz lub późniejszego nieprzyjemnego zapachu. 

Aby zapewnić jeszcze większą ochronę, bidon wyposażony został również w praktyczną plastikową nasadkę ochronną, która chroni dyszę przed błotem, ziemią i innymi czynnikami zewnętrznymi. 

  • Waga: 54g w wersji 550ml
  • Nasadka z szerszą płaską dyszą typu push-pull
  • Łatwy do otwierania i zamykania ustami zawór
  • Płynne wyjmowanie/wsadzanie butelki
  • Odpowiedni do rowerów z małą ramą
  • Innowacyjne, bezwonne, miękkie i odporne tworzya sztuczne
  • Higieniczna i łatwa do czyszczenia

Szczegóły produkty

Kod
A24350conf
ean13
8020775042281

Napisz opinię o produkcie: Bidon Elite Fly MTB TEX - szary

Ten produkt został kupiony wczoraj o godz. 07:40
0zł