R Raymon  - kolejna marka w ofercie Rowerzysta.pl od Pierer Mobility AG

R Raymon - kolejna marka w ofercie Rowerzysta.pl od Pierer Mobility AG

R Raymon - opis marki

R Raymon to młoda niemiecka firma, która powstała w 2017 roku. Jej nazwa pochodzi od imienia syna jednego z założycieli marki - Raymona. Litera R użyta przed główną nazwą to skrót od ang. słowa riders, co w tłumaczeniu oznacza jeźdzców. 

Pomimo, że R Raymon to stosunkowo młoda firma, zdążyła na stałe wpisać się w branżę rowerową. Oferuje szeroką gamę modeli, które wyróżniają sie designem i wydajnością. Od roweru szosowego z włókna węglowego, przez popularne modele trekkingowe, aż po rower górski all mountain z pełnym zawieszeniem — marka obejmuje wszystkie grupy docelowe, grupy wiekowe oraz warianty użytkowania.

Rowery R Raymon projektowane są w Niemczech, ich produkcja zaś odbywa się w Azji.

Firma wyznaje ideę, że klienci polubią jazdę na rowerze i nie ma znaczenia, czy uprawiają ją zawodowo, czy hobbystycznie. 

R Raymon - w czym się specjalizuje?

Większość uwagi marka R Raymon skupia na produkcji rowerów MTB i oferuje w tej dziedzinie innowacyjne rozwiązania. Rowery górskie R Raymon dopasowane są do różnego stopnia zaawansowania użytkownika i łączą w sobie innowacyjne technologie, nowoczesny design oraz wytrzymałość. Rowerzyści mają różne potrzeby i oczekiwania, dlatego marka R Raymon oferuje bogaty wybór modeli, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

r raymon

Rowery R Raymon zdobyły uznanie wielu miłośników jazdy na rowerze górskim, a marka stała się jednym z czołowych producentów rowerów górskich w Europie. 

R Raymon jako składowa grupy PIERER Mobility AG

Firma R Raymon (także e-rowery Husqvarna) należy do grupy PEXCO – „Puello eMobility Crossover Company”. Obok typowych rowerów górskich, dużą wagę marka przywiązuje do rowerów elektrycznych, które są nieustannie rozwijane pod względem technologicznym. Od 2020 roku firma jest częścią austriackiej firmy Pierer Industrie AG, która jest jednym z europejskich liderów technologicznych i rynkowych w dziedzinie motocykli premium, ale także w dziedzinie rozwoju rowerów elektrycznych i e-motocykli.

PIERER Mobility stale rozwija szeroką gamę e-rowerów i produktów rowerowych poprzez marki Husqvarna E-Bicycles, GASGAS Bicycles, FELT Bicycles i R Raymon

R Raymon w ofercie Rowerzysta.pl

Naszą współpracę z marką R Raymon postanowiliśmy rozpocząć od dystrybucji takiego modelu jak R-Raymon HardRay E 4.0.

R Raymon

Rower górski elektryczny R-Raymon HardRay E 4.0 29 Yamaha

Jest to niebanalny elektryczny rower górski typu hardtail, wyposażony w komponenty Tektro. Jego głównym atutem jest silnik Yamaha oferujący 60Nm maksymalnego momentu obrotowego i akumulator o pojemności 500 Wh.

r raymon

Wszystko to ma miejsce przy bardzo konkurencyjnej cenie. HardRay E4.0 jest więc świetną propozycją dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z rowerem elektrycznym a przy tym nie chcą wydawać na ten cel zawrotnej kwoty.

0zł