Rower miejski Azimut City Lux 26 2019

Produkt archiwalny

nie będzie już dostępny w naszej ofercie

Przejdź do podobnych produktów
Zobacz również
Opis

Damski rower miejski Azimut City Lux 26 to idealna propozycja dla kobiet, które poszukują szybkiego, wygodnego i bezawaryjnego środka transportu. Rower idealnie sprawdzi się zarówno podczas rekreacyjnych wycieczek jak i codziennych dojazdów do pracy. Solidna konstrukcja oparta jest na komfortowej i lekkiej ramie oraz komponentach wysokiej jakości gwarantują długą i bezawaryjną jazdę.

Rower na mniejszych kołach 26" oraz ramie 18" z niskim przekrokiem to idealna propozycja dla nastolatek niższych kobiet, która chcą wygodnie i bezpiecznie poruszać się po mieście.

Jednorzędowy napęd pozbawiony przerzutek to najprostsze i najmniej awaryjne rozwiązanie. Łańcuch pracuje cały czas w jednej linii co wydłuża żywotność zębatek, a tym samym obniża koszty eksploatacji, szczególnie przy codziennej jeździe. Dodatkowo rower wyposażony jest w osłonę mechanizmu korbowego i łańcucha, które zapobiegają przypadkowemu ubrudzeniu odzieży podczas jazdy.

Rower posiada bogate wyposażenie, tj.: błotniki, bagażnik, oświetlenie, podpórka, osłona łańcucha. Wygodne siodło oraz regulowany wspornik kierownicy z możliwością płynnej regulacji wysokości kierownicy pozwalają na idealne dopasowanie roweru do potrzeb przyszłego użytkownika.

Rozmiar 18" pozwoli na komfortową jazdę osobie o wzroście 160 - 170 cm.

Szczegóły produkty

Rama: stalowa Azimut Hi-Ten Comfort Geometry

Wielkość ramy: 18 cali

Rozmiar koła: 26"

Widelec: sztywny

Mechanizm korbowy: City Line 38Z, 1-rzędowy,

Ilość biegów: 1

Klamki hamulcowe: Aluminiowe

Hamulec przedni: V-brake aluminiowy

Hamulec tylny: Torpedo (w pedałach)

Piasta tylna: Torpedo Velosteel 1-bieg

Obręcze: Aluminiowe CityLine, wzmacniane 28"

Opony: 28x1,75 z białym bokiem

Kierownica: CityLine, gięta,

Siodło: CityLine, szerokie, wygodne, ze sprężynami

Wyposażenie:

pełne oświetlenie przód / tył,
pełne błotniki przód / tył,
osłona mechanizmu korbowego i łańcucha,
bagażnik.

Więcej
Mniej
Kod
R24195
Więcej
Mniej

Opcje pakowania

delivery

Standard pack

Rower do samodzielnego montażu i regulacji
- Dostawa gratis
Więcej

Rower do samodzielnego montażu i regulacji. Opakowanie posiada oryginalne zabezpieczenia producenta wzbogacone o dodatkowe wypełnienia, w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenie. Po rozpakowaniu rower wymaga przykręcenia przedniego koła, kierownicy, pedałów, siodełka oraz doregulowania napędu i hamulców. Ten standard proponujemy rowerzystom, którzy potrafią przygotować rower do jazdy. Przy zakupie roweru zalecamy dokupienie kluczy do montażu, które znacząco ułatwią montaż roweru. W innym przypadku proponujemy wizytę w lokalnym serwisie rowerowym lub wybór innej formy pakowania.

Mniej
delivery

XL pack

Rower wstępnie złożony
+ 149,90 zł / Czas realizacji + 1 dzień
Więcej

Opcja XLpack obejmuje regulację roweru oraz wysyłkę w wysokiej jakości kartonie o indywidualnie dobranej wielkości. Karton o grubszych ściankach, posiada wzmocnienia i wypełnienie, dzięki którym ryzyko uszkodzenia zawartości przesyłki znacząco maleje. Rower przed wysyłką jest regulowany, a do transportu rower ma odkręcone pedały oraz kierownicę ustawioną wzdłuż ramy. Ten standard wysyłki proponujemy osobom które posiadają podstawową wiedzę, która pozwoli na dokończenie montażu. Przed pierwszą jazdą rower wymaga jedynie przykręcenia pedałów oraz wyprostowania kierownicy. Przy zakupie roweru zalecamy dokupienie kluczy do montażu roweru, które znacząco ułatwią montaż roweru.

Mniej
delivery

Safety pack

Rower złożony
+ 299,90 zł / Czas realizacji + 2 dni
Więcej

SAFETY pack to usługa premium, która obejmuje złożenie i pełną regulację roweru przed wysyłką oraz najbezpieczniejszą formę pakowania. Rower umieszczony na opatentowanej przez nas konstrukcji przytwierdzonej do platformy. Przed wysyłką rower jest w 100% regulowany i dokręcany, a następnie umieszczany na platformie i zabezpieczany folią. Kurier dostarcza rower gotowy do natychmiastowej eksploatacji po zdjęciu z platformy. Paleta jest własnością klienta i nie ma konieczności zwracania jej kurierowi. Ten standard wysyłki proponujemy wszystkim rowerzystom.

Mniej
delivery

Odbiór w salonie Białystok, Łomża

Odbiór w salonie Białystok, Łomża
- Dostawa gratis / Czas realizacji + 3 dni
Więcej

Usługa umożliwia odebranie zamówionego towaru w jednym z naszych salonów w Białymstoku lub w Łomży. Rower z opcją odbioru osobistego jest złożony i wyregulowany.

Mniej

Rowerowy Pakiet korzyści

Rowerowy pakiet korzyści
  • Pakiet Ochrony Roweru
  • Dożywotnia gwarancja na ramę
  • 100 dni na zwrot

*Szczegóły powyższych promocji w regulaminie i zasadach zwrotu towaru.

Dopasuj rozmiar ramy

Rozmiar ramy
Wzrost

Rozmiar ramy dla rowerów producenta: AZIMUT

zdjecie

Napisz opinię o produkcie: Rower miejski Azimut City Lux 26 2019

Gwarancja

warranty

Wszystkie rowery są objęte 24-miesięcznym okresem gwarancji, w związku z czym w przypadku jakiejkolwiek usterki prosimy o zgłoszenie jej do nas (kliknij), a nasz dział reklamacji po bezzwłocznym zapoznaniu się z problemem zaoferuje jedną z opcji rozwiązania problemu:
- zlecenie oraz zwrot kosztów naprawy w lokalnym serwisie
- odbiór roweru kurierem na nasz koszt i naprawa w naszym serwisie
- wysyłka nowego elementu na wymianę

0zł