Rower elektryczny Haibike Sduro Trekking 2.5 Women 2020

Zobacz również
Opis

Rower Haibike Sduro Trekking 2.5 to hybryda tradycyjnego rower trekkingowego i napędu elektrycznego marki Yamaha. Idealna propozycja dla osób, które poszukują roweru na długie i wyczerpujące wyprawy. Radość z jazdy gwarantuje połączenie najnowszej technologii napędu elektrycznego z tradycyjnymi rozwiązaniami opartymi na komponentach najwyższej jakości.

Właściwości jezdne roweru zostały doprowadzone do perfekcji. Nisko zamontowany silnik oraz bateria obniżają środek ciężkości, a dzięki sztywnej ramie moc przekazywana jest na tylne koło bez najmniejszych strat. Opony Schwalbe Road Cruiser w szerokości 1,60'' zapewniają bardzo dobrą przyczepność oraz dynamiczną jazdę w każdych warunkach. Dynamikę jazdy zapewnia moment obrotowy dochodzący do 70Nm.

Silnik zasilany jest baterią o pojemności 400Wh. W rowerze zastosowano bardzo czytelny i prosty w obsłudze panel Yamaha Side Switch o przekątnej 1,7", na którym wyświetlane są wszelkie niezbędne informację tj. aktualna prędkość, stan akumulatora, tryb wspomagania. Za pomocą panelu uruchamiane jest również oświetlenie. Cztery tryby wspomagania: Eco, Tour, Sport, Turbo pozwolą dobrać siłę wspomagania do aktualnych warunków na drodze. Silnik wyposażony jest również w system Walk Assist wspomagający prowadzenie roweru pod górę.

Na uwagę zasługują również klasyczne elementy wyposażenia roweru tj.

  • amortyzator SR Suntour NEX E25-LO o skoku 63mm
  • 9 biegowy napęd Shimano Alivio M4000 pozwalający dobrać przełożenie do aktualnych warunków na drodze
  • hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro T275, które zapewniają stałą skuteczność hamowania i optymalne zachowanie podczas hamowania
  • opony Schwalbe Road Cruiser zapewniające bardzo dobrą trakcję i dynamiczną jazdę w każdych warunkach.
  • wyposażenie dodatkowe tj. błotniki, bagażnik, podpórka, oświetlenie pomocne podczas codziennego użytkowania oraz weekendowych wycieczek

Szczegóły produkty

Kod
R26597conf
Więcej
Mniej

Opcje pakowania

delivery

Safety pack

Rower złożony
+ 299,90 zł / Czas realizacji + 2 dni
Więcej

SAFETY pack to usługa premium, która obejmuje złożenie i pełną regulację roweru przed wysyłką oraz najbezpieczniejszą formę pakowania. Rower umieszczony na opatentowanej przez nas konstrukcji przytwierdzonej do platformy. Przed wysyłką rower jest w 100% regulowany i dokręcany, a następnie umieszczany na platformie i zabezpieczany folią. Kurier dostarcza rower gotowy do natychmiastowej eksploatacji po zdjęciu z platformy. Paleta jest własnością klienta i nie ma konieczności zwracania jej kurierowi. Ten standard wysyłki proponujemy wszystkim rowerzystom.

Mniej
delivery

Odbiór w salonie Białystok, Łomża

Odbiór w salonie Białystok, Łomża
- Dostawa gratis / Czas realizacji + 3 dni
Więcej

Usługa umożliwia odebranie zamówionego towaru w jednym z naszych salonów w Białymstoku lub w Łomży. Rower z opcją odbioru osobistego jest złożony i wyregulowany.

Mniej
delivery

XL pack

Rower wstępnie złożony
- Dostawa gratis / Czas realizacji + 1 dzień
Więcej

Opcja XLpack obejmuje regulację roweru oraz wysyłkę w wysokiej jakości kartonie o indywidualnie dobranej wielkości. Karton o grubszych ściankach, posiada wzmocnienia i wypełnienie, dzięki którym ryzyko uszkodzenia zawartości przesyłki znacząco maleje. Rower przed wysyłką jest regulowany, a do transportu rower ma odkręcone pedały oraz kierownicę ustawioną wzdłuż ramy. Ten standard wysyłki proponujemy osobom które posiadają podstawową wiedzę, która pozwoli na dokończenie montażu. Przed pierwszą jazdą rower wymaga jedynie przykręcenia pedałów oraz wyprostowania kierownicy. Przy zakupie roweru zalecamy dokupienie kluczy do montażu roweru, które znacząco ułatwią montaż roweru.

Mniej

Rowerowy Pakiet korzyści

Rowerowy pakiet korzyści
  • Pakiet Ochrony Roweru
  • Dożywotnia gwarancja na ramę
  • 100 dni na zwrot

*Szczegóły powyższych promocji w regulaminie i zasadach zwrotu towaru.

Dopasuj rozmiar ramy

Rozmiar ramy
Wzrost

Rozmiar ramy dla rowerów producenta: HAIBIKE

zdjecie

Napisz opinię o produkcie: Rower trekkingowy Romet Gazela 1 2024 - granatowo-srebrny

Gwarancja

warranty

Wszystkie rowery są objęte 24-miesięcznym okresem gwarancji, w związku z czym w przypadku jakiejkolwiek usterki prosimy o zgłoszenie jej do nas (kliknij), a nasz dział reklamacji po bezzwłocznym zapoznaniu się z problemem zaoferuje jedną z opcji rozwiązania problemu:
- zlecenie oraz zwrot kosztów naprawy w lokalnym serwisie
- odbiór roweru kurierem na nasz koszt i naprawa w naszym serwisie
- wysyłka nowego elementu na wymianę

0zł