0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 75,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Wybór opon rowerowych jest bardzo ważny. W przypadku dzieci należy zdecydować się na opony rowerowe  12-20 cali. W odpowiedzi na zapewnienie najmłodszym cyklistom bezpieczeństwa, ale i wygody mamy przyjemność zaoferować najwyższej jakości opony w tym rozmiarze, które spełnią także oczekiwania rodziców. Do tego ich cena jest bardzo korzystna, a wręcz niska.

Opony rowerowe 12-20 cali – jakość przez wielkie "J"

Wszystkie opony 12-20 cali wykonane są z trwałych materiałów. Są bardzo wytrzymałe, zatem mogą być użytkowane przez długi czas. Oczywiście poprawiają bezpieczeństwo jazdy, gdyż skracają drogę hamowania. Te z bardzo chropowatym bieżnikiem sprawdzą się szczególnie do jazdy w trudniejszym terenie, czy po mokrej nawierzchni, ale są też polecane dla małych cyklistów, którzy dopiero uczą się jeździć. Dla bardziej zaawansowanych rowerzystów bądź też miłośników rowerów BMX polecamy opony z niskimi oporami toczenia oraz dostosowanym bieżnikiem. Dzięki temu pokonywanie ostrych zakrętów czy podjazdów będzie łatwiejsze, zaś opony zapewnią jeszcze lepszą przyczepność. Można także wybrać model bardziej uniwersalny, czyli oponę z bieżnikiem, która bardzo dobrze odprowadza wodę, co także wpływa na komfort jazdy.

Idealne opony rowerowe dla dzieci? Oczywiście te z naszej oferty!

Opony rowerowe 12-20 cali z naszej oferty są najwyższej jakości, dzięki temu  znacząco wpływają na stabilność, ale i wykazują właściwości antypoślizgowe. Do wyboru są różne modele, które należy dobierać pod kątem predyspozycji młodego rowerzysty, ale także jego wzrostu. Jeżeli Wasze dziecko preferuje intensywną jazdę, to dobrym wyborem będą opony semi slick, które mają niski opór toczenia, ale też większą boczną stabilność. Opony bez ciągłego bieżnika zapewniają jeszcze lepszą przyczepność. Sprawdzają się także do jazdy po błotnistych terenach, a przy tym są bardziej skuteczne, nawet podczas nagłego hamowania. Dla dziecka w wieku od 5 do 8 lat odpowiednie będą opony 16-calowe, z kolei dla dzieci od 6 do 9 lat - 18-calowe, a dla starszych - 20-calowe.