Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

FOCUS

Rowery Focus są produkowane w zakładach, które w 1992 roku założył sam Mike Kluge. Miłośnicy cyclocrossu dobrze znają to nazwisko, gdyż należy do mistrza świata w tej dyscyplinie. Siedziba firmy znajduje się w niemieckiej miejscowości Cloppenburd, skąd zarządza się oddziałami firmy na całym świecie. Pomimo dość krótkiej historii, marka może się pochwalić doskonałą jakością swoich produktów i niezwykłą innowacyjnością w dziedzinie projektowania. Rowery Focus to głównie modele szosowe, górskie, crossowe i przełajowe, budowane z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. W ofercie nie brakuje także nowoczesnych rowerów elektrycznych.

Rower Focus to symbol nowoczesnego designu, innowacyjnych koncepcji i bardzo wysokiej jakości. Te cechy sprawiają, że produkty niemieckiej marki są znane i cenione praktycznie na całym świecie. Właściciele firmy mówią, że rowery Focus to konstrukcje tworzone dla ludzi szukających wyjątkowych doświadczeń. Praktyka pokazuje, że osiągają ten cel – rowery Focus biorą bowiem udział w najbardziej wymagających wyścigach i zawodach. Szukając bezkompromisowych rozwiązań i sprzętu, który zapewni maksymalne osiągi w każdych warunkach, warto sprawdzić co oferują rowery Focus.

Marka Focus słynie ze swoich innowacji. To właśnie rowery Focus są wyposażane m.in. w niezwykle nowoczesny system zawieszenia F.O.L.D. (Focus Optimized Linkage Design). Bardzo skomplikowane badania niemieckich inżynierów zaowocowały stworzeniem zawieszenia łączącego optymalną sztywność i wytrzymałość z maksymalną redukcją wstrząsów. Zaowocowało to niespotykanie wysoką przyczepnością nawet w bardzo trudnym terenie. Elektryczne rowery Focus są tworzone w zgodzie z technologią T.E.C. (Tailored Energy Concept), która wyróżnia się elastycznością i możliwością dopasowania roweru do swoich potrzeb. Dzięki temu elektryczne rowery Focus radzą sobie świetnie zarówno w mieście, jak i na bardzo stromych, górskich szlakach.

Rower Focus będzie doskonałym wyborem dla każdego fana jazdy wyczynowej, turystyki czy sportu. Niezwykle wytrzymałe konstrukcje, nowoczesne rozwiązania techniczne i dbałość o detale to cechy, które sprawią, że rower Focus będzie wiernym i niezawodnym towarzyszem w każdej przygodzie. Focus to profesjonalne rowery dla zawodowców, ambitnych amatorów i ludzi ceniących najwyższą jakość.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

Przepraszamy

  nie znaleźliśmy  

wyników dla szukanej frazy

Sprawdź poprawność zapytania i wyszukaj ponownie

0zł