Opona rowerowa Continental Grand Prix 5000 700x25C

 • Okazja
219,99 zł
Cena katalogowa 359,00 zł
Raty
odroczone
Oblicz ratę
Loading...
Zapytaj o produkt
219,99 zł
Wysyłka w ciągu 1 dnia
Opis

Opona rowerowa Continental Grand Prix 5000 700x25C

 • Numer artykułu producenta: 0101624
 • Rozmiar: 700 x 25C
 • ETRTO: 25-622
 • EPI: 3/330
 • Przeznaczenie: Rowery szosowe/wyścigowe
 • Model: Grand Prix 5000
 • Kolor: czarny
 • Waga: 225 g
 • Ciśnienie (bar): 6,5 - 8,5
 • Zastosowane technologie: Black Chili Compound, Active Comfort, Lazer Grip, Vectran Breaker

Black Chili Compound

blachchili compound

Kluczowa równowaga. Właściwości toczne mieszanki gumowej opony są określane przede wszystkim przez trzy współdziałające ze sobą czynniki – tarcie (przyczepność), opór toczenia i przebieg (trwałość). Jeśli poprawisz którykolwiek z tych czynników, może to mieć szkodliwy wpływ na co najmniej jeden z pozostałych. Opona o maksymalnej przyczepności zużywa się szybciej i toczy się wolniej. Jeśli następnie sprawisz, że opona toczy się szybciej i będzie trwalsza, przyczepność z kolei zostanie zmniejszona.

Dzięki BlackChili Compound, mieszance bieżnika, która zawsze opiera się na najnowszej wiedzy na temat polimerów i badań nad surowcami, Continental dostarczył branży rowerowej trwałe rozwiązanie. W zależności od zastosowania opony mają dopasowaną recepturę mieszanki do konkretnej dyscypliny – do kolarstwa szosowego lub górskiego, jazdy na czas czy wyścigów zjazdowych.

Jak to działa? W przypadku BlackChili zostały udoskonalone specjalne kauczuki syntetyczne ze sprawdzonym kauczukiem naturalnym do wysokowydajnych mieszanek bieżnika. Następnie do tych mieszanek zostały dodane cząsteczki sadzy, które z kolei mają zoptymalizowany kształt i właściwości powierzchniowe. Złożona technologia mieszanek jest tak wrażliwa, że ​​opony z BlackChili Compound są produkowane wyłącznie w niemieckim zakładzie Continental.

Active Comfort Technology

active comfort technology

Rewolucyjne podejście w kolarstwie. Wbudowana w konstrukcję opony technologia Active Comfort pochłania wibracje i zapewnia płynną jazdę.

Lazer Grip

lazer grip continental

Lazer Grip, aby zjednoczyć Cię z drogą. Lazerowana mikroprofilowa struktura rozszerza się na barku opony i zapewnia doskonałe pokonywanie zakrętów.

Vectran Breaker

vectran breaker

Vectran™ to syntetycznie produkowane włókno high-tech z naturalnego materiału. Podobnie jak jedwab pajęczy, Vectran™ jest polimerem ciekłokrystalicznym (LCP). Vectran™ jest przędzony ze stopionego ciekłego polimeru Vectra i dalej przetwarzany w wielopasmową nić. Jedwab pajęczy, taki jak Vectran™, ma ogromną odporność na rozdarcie przy bardzo niskiej wadze: dokładnie takie właściwości, aby można je było przetworzyć w wysokiej jakości oponę rowerową Continental jako wkładkę chroniącą przed przebiciem. Vectran™ Breaker jest lżejszy, bardziej elastyczny i skuteczniej chroni przed przecięciami niż porównywalna nylonowa wkładka. Vectran™ Breaker nie wpływa negatywnie na opory toczenia.

Szczegóły produkty

Kod
A23169
EAN13
4019238007824

Napisz opinię o produkcie: Opona Continental Grand Prix 5000 700x25C czarna/krem zwijana

0zł