Produkty Bryton

Produkty Bryton

Zapaleni kolarze doskonale wiedzę, że aby nie zgubić się na trasie i w ogromie treningowych danych, pomocny będzie właściwy sprzęt. Zadaniem takich urządzeń jest pomoc przede wszystkim w przejechaniu zaplanowanego odcinka, zrealizowaniu założeń treningowych oraz przeanalizowaniu danych z jazdy. Marka Bryton wraz ze swoimi produktami wchodzi do ścisłej światowej czołówki komputerów rowerowych, które umożliwiają realizację wymienionych zadań. Co powinniśmy wiedzieć o tej marce? Jakie produkty tworzy? Dlaczego warto zainteresować się jej ofertą? Zapraszamy do lektury.

Bryton

Marka Bryton – co warto o niej wiedzieć?

Marka Bryton jest jednym ze światowych liderów zajmujących się produkcją elektroniki użytkowej, dostosowanej przede wszystkim dla kolarzy. Jest to Tajwańska firma posiadająca główną siedzibę w mieście Tajpej.  Mimo, że jest to stosunkowo młoda marka, zyskała już ogromną popularność. Obecnie coraz mocniej zaznacza swoją obecność w Europie, gdzie podbija również polski rynek nawigacji i komputerów rowerowych. Współcześnie uznawana jest za trzeciego najpopularniejszego producenta tychże komponentów. Bryton został założony przez Samuela Wanga – specjalistę ds. rozwoju elektroniki użytkowej i marketingu, który wcześniej był wiceprezesem firmy Mitac. To właśnie dzięki jego wiedzy oraz doświadczeniu udało się stworzyć serię produktów, które już od samego początku zostały przyjęte z dużym entuzjazmem przez rzeszę rowerzystów. Marka stawia przede wszystkim na rozwój swoich produktów. Progres ten zawdzięcza nie tylko kolarskim mistrzom, którzy przekazują swoje cenne, praktyczne rady i informacje, ale także własnemu potężnemu zespołowi doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów.

W czym specjalizuje się marka Bryton?

Tajwańska firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji komputerów rowerowych GPS. Oprócz nich, w ofercie marki znaleźć można również wiele akcesoriów takich jak: czujniki prędkości i kadencji, czujniki tętna oraz szeroki wybór mocowań. Co wyróżnia produkty Tajwańskiej marki? Produkty tej firmy wyróżnia przede wszystkim ich doskonała jakość i funkcjonalność, połączona z atrakcyjną i konkurencyjną ceną. Oprócz tego, urządzenia GPS produkowane przez Bryton są absolutnie precyzyjne. Warto również wspomnieć, że posiadają krystalicznie czytelne wyświetlacze, ułatwiające ich obsługę podczas jazdy. Firma dostarcza innowacyjne rozwiązania dla klientów poszukujących odpowiednich urządzeń, które sprawdzają się w czterech różnych dyscyplinach – w kolarstwie, fitnessie, turystyce oraz treningu. Pomimo, iż urządzenia marki Bryton są zaawansowanie technologicznie, są również bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Dzięki temu doskonale sprawdzą się, nie tylko w użytkowaniu przez doświadczonych rowerzystów, ale także przez tych początkujących. Produkty firmy Bryton wprowadzone na polski rynek posiadają polską wersję językową oprogramowania, rozbudowaną aplikację w języku polskim oraz polską instrukcję obsługi. Dlatego też ich obsługa nie będzie problematyczna dla nikogo.

Bryton Rider 15 Neo Bryton S800

                                      Podstawowy model w ofercie Bryton - Rider 15 Neo              Najwyższy model w ofercie Bryton - S800

Produkty marki Bryton jako doskonały pomysł na prezent!

Zbliżają się święta, urodziny, imieniny bądź inna okazja, podczas której chcesz obdarować kogoś bliskiego prezentem? Osoba ta jest zapalonym kolarzem lub po prostu lubi przejażdżki rowerowe, a Ty nie wiesz co kupić jej na prezent? Doskonałym wyborem mogą okazać się produkty z oferty firmy Bryton. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, charakteryzują się one nie tylko dobrą jakością i funkcjonalnością, ale są również dostępne w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu, że spełniają potrzeby zarówno tych doświadczonych jak i początkujących użytkowników będą doskonałym i pewnym prezent, który przyda się każdemu rowerzyście. 

Bryton Rider 750E

Warto również wspomnieć, że oferta tajwańskiej marki stale się rozwija. Znaleźć można w niej zarówno modele urządzeń bardzo podstawowe jak i zaawansowane z funkcjami takimi jak, wybieranie głosowe czy dotykowy ekran. Produkty firmy Bryton dostępne są również w ofercie sklepu Rowerzysta.pl, zachęcamy więc do zapoznania się z nimi oraz ich szczegółowymi parametrami. 

0zł