Komputer rowerowy Bryton Rider 15 neoE

 • Okazja
259,00 zł
Cena katalogowa 309,00 zł
Raty
odroczone
Zapytaj o produkt
Chwilowo niedostępny
Opis

Najlepszy w obu światach

Rider 15 to najlepszy wybór na początek Twojej przygody z komputerami rowerowymi. Dzięki klasycznemu rozkładowi przycisków, obsługa Rider 15 jest prosta i intuicyjna jak w klasycznym liczniku rowerowych. Dzięki temu łączy świat prostych liczników z zaawansowanymi komputerami GPS, dzięki możliwości śledzenia oraz udostępniania treningów za pośrednictwem aplikacji Bryton Active.

Absolutna precyzja

Pierwszy komputer rowerowy GPS firmy Bryton z pełnym wsparciem GNSS. Obsługuje systemy satelitarne GPS, Glonass (Rosja), BDS (Chiny), Galileo (Europa) i QZSS (Japonia), zapewnia szybsze uruchamianie i większy zasięg satelitarny w każdej sytuacji, szczególnie między budynkami lub w górach.

Właściwy kierunek do celu

Rider 15 ma dostępne dwa tryby kursu, tryb kompasu dla wskazania północy i tryb kierunku dla wskazania bieżącego kierunku jazdy.

Ulepszony 2-calowy wyświetlacz z wysokim kontrastem

Dzięki nowemu projektowi wyświetlacza, Rider 15 wyświetla do 4 danych rowerowych na stronie (3 konfigurowalne dane + nagłówek) z 5 stronami, umożliwiając kolarzowi śledzenie treningu na bieżąco.

Włącz i jedź

Nie ma potrzeby wpisywania rozmiaru kół ani parowania dodatkowych czujników prędkości. Wystarczy zamontować urządzenie na kierownicy, włączyć i już możesz się cieszyć jazdą.

Do 16 godzin działania baterii

Rider 15 oferuje długi czas działania baterii, bo aż do 16 godzin na jednym ładowaniu. Daje również możliwość ładowania Power Bankiem w czasie jazdy

Obsługuje do 30 funkcji

Rider 15 posiada 30 funkcji, które są wyświetlane na w pełni konfigurowalnym ekranie. Pozwala Ci to śledzić takie dane jak czas, prędkość, odległość, kurs, kalorie, rytm, wysokość, HR oraz LTHR, dzięki czemu możesz na bieżąco kontrować swój trening.

Inteligentne powiadomienia

Rider 15 posiada funkcję inteligentnych powiadomień. Podczas treningu po sparowaniu z aplikacją Bryton Active przez BLE będziesz otrzymywał informację o połączeniach, e-mailach oraz wiadomościach SMS (Dostępne na telefony z iOS i Androidem)

Automatyczna łączność z czujnikami BLE

Rider 15 automatycznie dostosowuje wyświetlanie pola danych po wykryciu sparowanych czujników BLE. Dodatkowo, gdy czujnik wyczerpuje baterię, jego dane na wyświetlaczu migają jako powiadomienie przypominające o konieczności jego naładowania, dzięki czemu jesteś gotowy do następnego treningu.

Konfiguruj ekranyza pośrednictwem aplikacji

Możesz dostosować ekran w oparciu o cele treningowe przy użyciu aplikacji Bryton Active za pośrednictwem BLE.

Automatyczne podświetlanie

Na podstawie Twojej lokalizacji funkcja podświetlania zostanie automatycznie aktywowana przed zachodem słońca, co pozwoli Ci jeździć o każdej porze dnia i nocy.

Miej wiedze na jakiej wysokości jesteś

Dzięki wbudowanemu barometrowi Rider 15 wyświetla wszystkie dane o względnej wysokości, co pozwala śledzić różnice wysokości i temperatury oraz dokonywać odpowiednich korekt. Po sparowaniu z aplikacją Bryton możesz łatwo skalibrować wysokość na urządzeniu.

Automatyczna synchronizacja z STRAVA, TrainingPeaks i Selfloops

Do konwersji plików nie jest wymagane żadne oprogramowanie. Pliki treningowe są automatycznie zapisywane w formacie FIT, który można przesłać do popularnych serwisów. Ułatwiamy również synchronizację twoich treningów z aplikacji Bryton do STRAVA / TrainingPeaks / Selfloops.

Synchronizacja z aplikacją Bryton Active

Ciesz się bezprzewodową synchronizacją z aplikacją Bryton. Twoje ślady i dane treningowe mogą być synchronizowane przez urządzenie za pośrednictwem Wi-Fi z aplikacją Bryton. W aplikacji możesz sprawdzić swoje postępy, przeglądać analizy graficzne i udostępniać jazdy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Szczegóły produkty

Specyfikacja:

 • Szerokość 46.2 mm
 • Wysokość 71.0 mm
 • Głębokość 16.5 mm
 • Waga 52 g
 • Wyświetlacz: 2 calowy wyświetlacz HTN LCD
 • Czas działania: 16 godzin
 • GPS: Bardzo czuły odbiornik
 • Wodoodporny: IPX7
 • Historia jazd: 30 godzin w trybie jednej sekundy, 120 godzin w trybie inteligentnego nagrywania.
 • Strefy tętna: 7 stref
 • Zakres temperatur użytkowania: -10C° ~ 50C°
 • Kompatybilność systemu montażu: Zastrzeżony system montażowy Bryton (mocowania innych producentów nie nieobjęte gwarancja Bryton)
 • Język: angielski

Zawartość opakowania:

 • Rider 15 neo Urządzenie
 • Kabel USB
 • Uchwyt rowerowy
 • Skrócona instrukcja obsługi
Więcej
Mniej
Kod
A22725
EAN13
4718251592965

Napisz opinię o produkcie: Komputer rowerowy Bryton Rider 15 neoE

0zł