Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 8,00 zł

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

SUPERB

Awarie rowerów zdarzały się i zdarzać będą, dlatego też lepiej być na nie przygotowanym. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w narzędzia firmy SuperB, które dostępne są w naszym sklepie online. Gwarantujemy bardzo dobry stosunek jakości do ceny i Wasze zadowolenie.

Do napraw małych i dużych wybierz narzędzia rowerowe SuperB

SuperB to tajwańska firma, która od dobrych kilkunastu lat działa na rynku rowerowym, oferując najwyższej jakości narzędzia, w bardzo korzystnej cenie. Dzięki temu zdobywa coraz to nowych klientów i to na całym świecie. Producent dzieli swoje produkty na dwie kategorie, a dokładnie na:

    • premium series, które dedykowane są przede wszystkim do profesjonalnych serwisów, bądź też amatorów majsterkowiczów, którzy są w stanie wykonać wiele napraw, gdyż dysponują dużą wiedzą. Zatem dzięki takim produktom możecie wyposażyć nie tylko serwis, ale też przydomowy garaż.

    • classic series, które przeznaczone są do drobnych napraw rowerowych, które może wykonać nawet niezbyt doświadczony cyklista. 

Niezależnie co wybierzecie, gwarantujemy, że narzędzia rowerowe spełnią Wasze oczekiwania, w końcu SuperB to super firma.

Jakość, trwałość i niezawodność, czyli narzędzia SuperB w kilku słowach

Awarie czy uszkodzenia mogą być drobne, ale też całkiem poważne. Dzięki narzędziom rowerowym firmy SuperB można je wykonać samodzielnie. Przede wszystkim wyróżniają się maksymalną ergonomią, ale też trwałością i niezawodnością. Można zdecydować się choćby na stojak serwisowy wykonany ze stali z półką narzędziową. W ten sposób wszystkie przydatne narzędzia ma się pod ręką. Polecamy także pompki rowerowe stacjonarne, które można dobrać do wentyli. Kolejną ich zaletą jest ciśnienie, które wynosi do 18 Bar! To pozwala niezwykle szybko napompować opony rowerowe.  Jeżeli wybieracie się na wycieczkę rowerową czy też dłuższy wypad,  zaopatrzcie się w mały zestaw narzędzi rowerowych, dzięki któremu na miejscu wykonacie wiele drobnych napraw. Świetnym wyborem jest choćby stalowy toolkit  w kompaktowym rozmiarze. W jego skład wchodzi np. rozkuwacz łańcucha czy klucz do centrowania, a także klucze oczkowe.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł