0zł
10 najlepszych prezentów dla rowerzysty!

10 najlepszych prezentów dla rowerzysty!

Branża rowerowa cały czas się rozwija a ilość i różnorodność akcesoriów z nią związanych może przyprawiać o zawrót głowy. Celem tego bloga jest przybliżenie oferty wybranych akcesoriów, które doskonale nadają się jako prezent. Jeśli szukasz relatywnie niedużego I niedrogiego prezentu dla cyklisty, poniżej odnajdziesz kilka ciekawych sugestii. Są to propozycje na niemal każdą kieszeń, w zakresie cenowym od 24 do 240 zł.

 

1. Pompka rowerowa Beto CMP-159SG8

Jeśli myślimy o pompce rowerowej to zazwyczaj mamy na myśli nieduży przedmiot, który możemy zabrać ze sobą I w razie konieczności użyć do napompowania dętki w rowerze. Małe pompki są dobre w trasie ale jeśli używamy ich w domowym zapleczu to trzeba mieć dużo cierpliwości gdyż napompowanie opony do odpowiedniego ciśnienia wiąże się z wykonaniem przynajmniej kilkunastu ruchów. W takim przypadku na przeciw wychodzą pompki stacjonarne/podłogowe. Ich główną zaleta jest duży tłok, dzięki czemu pompowanie trwa kilka sekund I nie sprawia większego wysiłku. Poza tym takie pompki są w stanie osiągnąć wyższe ciśnienie w pompowanej dętce a wbudowany manometr pokazuje czy poziom powietrza jest odpowiedni do naszej opony. Pompka rowerowa Beto CMP-159SG8 wyróżnia się tym, że posiada cyfrowy manometr i głowicę z autodopasowaniem tzn. że bez potrzeby używania jakichkolwiek przejściówek napompujemy dętki ze wszystkimi dostępnymi na rynku typami wentyli.

2. Lampa zestaw Azimut Square USB

O tym, że oświetlenie jest potrzebne każdemu rowerzyście przypominać chyba nie trzeba. Przedstawiony zestaw oświetlenia Azimut Square ma tę zaletę, że nie wymaga baterii a wbudowane akumulatory ładowane są poprzez obecnie wszechobecne porty USB. Minimalistyczny design sprawia, że pasuję do większości rowerów.

3. Bidon Merida Logo 715ml

Nawadnianie się podczas jazdy na rowerze to istotny element treningu. Jeszcze lepiej kiedy mamy do dyspozycji dobrze zaprojektowany bidon o ciekawej stylistyce. Takim produktem jest bez wątpienia Bidon Merida Logo 715ml

4. Klucze imbusowe Kellys Chainey

Jest to, moim zdaniem jedna z ciekawszych propozycji na prezent dla prawdziwego zapaleńca jednośladów. Klucze zawarte w zestawie umożliwią nam wykonać prostych prac przy rowerze samodzielnie co dostarczy wiele satysfakcji i pozwoli zaoszczędzić na płatnym serwisie.

5. Kask rowerowy Uvex Ultrasonic Race

Kask rowerowy to bez wątpienia “must have” każdego rowerzysty. Statystyki dotyczące wypadków drogowych z udziałem rowerzystów mówią same za siebie I jeśli nie chcemy do nich dołączyć lub chociaż zniwelować skutki wypadku który może się przytrafić każdemu z nas, powinniśmy za każdym razem gdy wsiadamy na rower zakładać I kask. Od 1960 r. marka UVEX jest światowym symbolem jakości w produkcji kasków, okularów I gogli w przystępnej cenie oferuje niska wagę, dobra wentylację i wygodne użytkowanie. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia technologia inmould dzięki której powstaje bardzo stabilna konstrukcja kasku.

6. Zamek KLS Block Grey

Zamek rowerowy może okazać się niezbędny jeśli często zostawiamy nasz rower bez opieki. KLS Block to zamek typu u-lock dzięki czemu jest bardzo mocny i odporny na przecięcia.

7. Licznik rowerowy Sigma BC 16.16 STS

Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych modeli liczników znanej niemieckiej marki. Sigma-bc-16-16-sts posiada aż 16 funkcji co powinno zadowolić nawet profesjonalnego rowerzystę. Możliwość bezprzewodowego połączenia licznika z smartfonem pozwala przesłać dane do aplikacji Sigma Link, gdzie możemy analizować treningi I sprawdzić nasz postęp.

8. Okulary rowerowe Uvex Sportstyle 204

Okulary rowerowe zapewniają ochronę przed ciałami obcymi I owadami, a także przed szkodliwym promieniowaniem UV. Model Uvex to gwarancja wysokiej jakości wykonania, wygody I niskiej wagi. Do tego w zestawie znajduje się twarde etui, które idealnie sprawdzi się podczas przechowywania okularów ale tez dopełni estetykę naszego prezentu.

9. Sakwa na bagażnik Kellys Space 15

Jest to prezent, który docenią dojeżdżający rowerem do pracy lub wszyscy inni rowerzyści chcący powiększyć możliwości transportowe swoich rowerów. Sakwa Kellys jest prosta w swojej konstrukcji, przy tym wykonana z wytrzymałego poliestru. Montowana jest w łatwy sposób, za pomocą rzepów. Objętość 15 litrów pozwoli zabrać ze sobą najbardziej potrzebne przedmioty codziennego użytku.

10. Fotelik Hamax Siesta szary

Jest to prezent, z którego ucieszy się nie tylko dorosły ale też I dziecko. Dzięki temu fotelikowi będziemy mogli rozpocząć nowy sezon rowerowy całą rodziną, zarażając pasją rowerową nasze pociechy. Fotelik Hamax Siesta łączy takie cechy jak bezpieczeństwo, komfort, uniwersalność I przystępna cenę.