0zł
Dlaczego warto nas wybrać

Dlaczego warto nas wybrać

Zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością. Łatwość złożenia zamówienia, powszechny dostęp do internetu- to nie jedyne zalety. Przy zakupie roweru online dodatkowo ważne jest fachowe doradztwo, bezpieczne zakupy jak i przejrzystość transakcji. 8 powodów dlaczego warto kupić rower na naszej stronie rowerzysta.pl

1. Jesteśmy ponad dziesięć lat na rynku

Jesteśmy sklepem internetowym, który powstał w oparciu o wiedzę i doświadczenia największej hurtowni rowerowej w regionie północno- wschodnim oraz firmowego sklepu rowerowego. Przez ten czas zebraliśmy dobrze zgraną i doświadczoną załogę wyspecjalizowaną w doradztwie jak i obsłudze sprzedażowej Klienta. W internetowym sklepie rowerowym rowerzysta.pl oferujemy rowery czołowych producentów takich jak:

ROMET, KELLYS, MERIDA, UNIBIKE, HAIBIKE, GHOST, FOCUS, KALKHOFF z pośród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

2. Rowerowy Pakiet Korzyści dostępny przy zakupie roweru

Dobrze wiemy jak ważną sprawą jest zakup roweru w Internecie dlatego przygotowaliśmy Rowerowy Pakiet Korzyści dostępny za 1 zł!

W skład pakietu wchodzą:

  • Możliwość zwrotu roweru w terminie do 100 dni
  • Przedłużenie gwarancji na ramę do pięciu lat (dotyczy ramy stalowej, aluminiowej)
  • Zestaw kluczy do montażu roweru klucze imbusowe + płaski

3. Posiadamy dobrze przygotowaną ofertę

Jako doświadczony sklep internetowy proponujemy najniższą możliwą cenę w krótkim terminie realizacji zamówienia.

Wiele ciekawych ofert znajduje się na naszej stronie w zakładce TOP10 czy OULTET. Są to najchętniej kupowane produkty w specjalnych ofertach cenowych... Istnieje również możliwość zakupu w systemie ratalnym czy Leasingowym.

4. Strona rowerzysta.pl jest bezpieczna

Ten aspekt jest bardzo ważny przy zakupach internetowych. W pełni zabezpieczona strona, pewne płatności czy  zachowanie procedur RODO oraz sprawdzony kurier to podstawowe elementy udanych zakupów. Zgodnie z obowiązującym prawem w  przetwarzaniu danych osobowych gdzie wszystkie zmiany wprowadzamy  niezwłocznie.

5. Szybkie i wygodne zakupy

 Zakupy na naszej stronie są wygodne i szybkie. Nie musimy dźwigać dużych paczek, nie musimy tracić czasu i pieniędzy na dojazd do sklepu, a zakupiony towar jest najwyższej jakości.

6. Nasz sklep cieszy się dobrą opinią

99% Klientów poleca nasz sklep poprzez wydanie opinii na serwisie opineo.pl Dodatkowymi portalami na, których umożliwiamy dodawanie opinii jest portal allegro czy ceneo zaufane opinie.Nie wierzysz? Sprawdź!!!

7. Fachowe doradztwo

Osoby odpowiedzialne za obsługę naszego sklepu intranetowego to doświadczeni rowerzyści, którzy chętnie pomogą w doradztwie i wyborze odpowiedniego roweru. Szybki kontakt telefoniczny lub mailowy z użyciem formularza kontakt czy zapytaj o produkt to gwarancja błyskawicznego otrzymania niezbędnych informacji jak i pomocy w  dokonaniu transakcji.

8. Oszczędność czasu

Szybka dostawa w dowolne miejsce w kraju zrealizowana szybko przez solidną firmę kurierską DPD to gwarancja zadowolenia. W swojej ofercie posiadamy 3 standardy wysyłki:

Standard Pack - wysyłka darmowa, rower do samodzielnego montażu i regulacji. Wysyłany z zachowaniem najwyższych standardów zabezpieczenia. Posiada oryginalne zabezpieczenia producenta wzbogacone o dodatkowe wypełnienia, w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenie. Rower ma odkręcone przednie koło, kierownicę, pedały oraz siodełko. Ten standard proponujemy rowerzystom, którzy potrafią przygotować rower do jazdy.

Xl Pack - Rower zapakowany do wysokiej jakości kartonu, którego rozmiar jest indywidualnie dobierany do wielkości roweru.

Karton o grubszych ściankach, posiada wzmocnienia i wypełnienie, dzięki którym ryzyko uszkodzenia zawartości przesyłki jest niemożliwe. Rower przed wysyłką jest regulowany i dokręcany, a do transportu ma odkręcone przednie koło, kierownicę, pedały, oraz siodełko. Ten standard wysyłki proponujemy rowerzystom, którzy posiadają podstawowe zdolności techniczne. Koszt wysyłki to 49,-PLN

Safety Pack - Przed wysyłką rower jest w 100% regulowany i dokręcany, a następnie umieszczany na platformie i zabezpieczany folią. Kurier dostarcza rower gotowy do natychmiastowej eksploatacji tuż po zdjęciu z platformy. Paleta jest własnością klienta i nie ma konieczności zwracania jej kurierowi. Ten standard wysyłki proponujemy wszystkim rowerzystom.