Rower górski Univega Terreno 350 Shimano XT ***CENA HIT !***

Produkt archiwalny

nie będzie już dostępny w naszej ofercie

Przejdź do podobnych produktów
Zobacz również
Opis

Rower Univega Terreno 350 to uniwersalny rower górski zbudowany na najwyższej jakości osprzęcie takich ranomowanych marek jak:Shimano, Tektro, Geax, Sr Suntour, Tacoma. Komfortowa geometria ramy w połączeniu z bezawaryjnym i precyzyjnym osprzętem daje wielkie możliwości zarówno w terenie jak i jeździe miejskiej. Producent zadbał o możliwość idealnego dopasowania roweru do potrzeb rowerzysty, montując w standardzie regulowany alumniowy wspornik kierownicy. Jakość osprzętu gwarantuje długą bezawaryjną i bezobsługową eksploatację. Rower jest bardzo lekki ( w swoim przedziale cenowym ) oraz ma doskonałą przyczepność dzięki zastosowaniu wysokiej jakości opon marki Geax. Niskie opory toczenia w połączeniu z 24-biegami i lekkimi kołami pozwalają na dynamiczną jazdę przy możliwie najmniejszym nakładzie sił rowerzysty

Szczegóły produkty

Kod
R03712conf
Więcej
Mniej

Opinie

Oceń 
Marek 2016-06-18

custom

Nic dodać nic ująć, rower z górnej półki osprzętu - tylna przerzutka, dobry amortyzator. Polecam każdemu kto chce kupić dobry rower za nieduże pieniądze.

Oceń 
Alicja 2016-06-18

custom

Rower jest bardzo komfortowy dzięki amortyzowanemu wspornikowi siodła oraz regulowanemu wspornikowymi kierownicy. Do tego w tej cenie - 1199 zł tylna przerzutka to Shimano Deore XT - REWELACJA!!! Bardzo dobry rower, wygodny, ale mimo wszystko z sportową sylwetką :)

Oceń 
Wxxxc1 2016-06-18

custom

Rower jest w porządku, dobrze działa.

Oceń 
Szymon 2016-06-18

custom

Bardzo przyzwoity rower, szczególnie za tę cenę (1199 PLN). Przerzutki Deore XT dają radę, hamulce działają bardzo dobrze - szybko łapią.

Napisz opinię o produkcie: Rower górski Romet Rambler R6.3 - niebieski-czerwony

0zł