Serwis rowerowy Białystok

Serwis rowerowy Białystok ul. Wasilkowska 89

Nasz serwis rowerowy zlokalizowany jest z tyłu budynku salonu przy ulicy Wasilkowskiej 89 w Białymstoku - wejście od ulicy Błękitnej.

Jest to odpowiednie miejsce dla każdego, kto potrzebuje naprawić swój rower, dokonać jego przeglądu lub szuka pomocy przy montażu akcesoriów.

Profesjonalna naprawa rowerów Białystok

Serwis rowerowy Białystok oferuje profesjonalne usługi związane z naprawą i wszelkimi pracami konserwacyjnymi rowerów. Pracujący tam specjaliści mają duże doświadczenie w naprawianiu różnych typów jednośladów, od starszych modeli po najnowocześniejsze. Jesteśmy w stanie rozwiązać niemal każdy problem techniczny w rowerze. Bez względu na to, czy jest to rower dziecięcy, amatorski czy profesjonalny. Podczas wizyty w naszym serwisie każdy może liczyć na szczegółową diagnozę problemu/usterki oraz szybką i profesjonalną naprawę. Naprawiane rowery są często testowane podczas procesu diagnostyki, aby upewnić się, że spełniają standardy bezpieczeństwa i sprawności technicznej.

Białystok serwis rowerowy — kulturalnie i sympatycznie

Zespół naszego serwisu tworzą ludzie o wysokiej kulturze osobistej. Wykonują oni swoje usługi terminowo i na najwyższym poziomie jakości. Jest to miejsce, w którym panuje bardzo przyjemna atmosfera. Każdego Klienta traktujemy na równi, z niezmienną dozą kultury i sympatii. Serwis rowerowy Białystok uprzyjemnia swoim Klientom czas oczekiwania na naprawę poprzez serwowanie kawy czy herbaty. Jest też wydzielona część, aby można było w spokoju usiąść, zrelaksować się, a nawet podejrzeć jak wygląda proces naprawy roweru.

Serwis rowerowy Białystok — nie tylko naprawa rowerów

Serwis oferuje także możliwość zakupu wielu części i akcesoriów rowerowych tj. dętki i opony, kompletne koła, elementy napędu (korby, przerzutki, łańcuchy), zestawy oświetlenia. Klienci mogą również skorzystać z porady fachowca, jeśli chodzi o zakup nowego roweru lub modernizację aktualnie posiadanego jednośladu.

Serwis rowerowy Białystok cennik

Serwis rowerzysta.pl oferuje atrakcyjne ceny i rabaty dla stałych klientów. Podczas doboru części staramy się przedstawiać naszym Klientom możliwość wyboru. Jesteśmy w stanie naprawić rower używając do tego celu budżetowych materiałów, podstawowej klasy, ale możemy też zaproponować części topowych grup. Oferujemy części zamienne renomowanych producentów, jak również ich tańsze zamienniki. Jesteśmy po prostu elastyczni i otwarci na różne wymagania rowerzystów.

Ceny wykonywanych usług niezmiennie pozostają na przystępnym poziomie.

Serwis rowerów Białystok — zapraszamy do rowerzysta.pl

Serwis rowerowy Białystok swoje usługi kieruje do każdego rowerzysty. Doświadczeni pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. Zapraszamy!

Dane sklepu

Białystok, ul. Wasilkowska 89 (od ulicy Błękitnej)
85 65 39 222
Pon - pt: 10:00 - 17:00
Sob: 10:00 - 14:00

Kontakt ze sklepem

Dojazd

0zł