Sklep rowerowy Białystok Wasilkowska

Rowerzysta.pl — sklep rowerowy Białystok ul. Wasilkowska 89

Salon rowerowy Rowerzysta.pl w Białymstoku przy ulicy Wasilkowskiej 89 to szczególny punkt na rowerowej mapie miasta. Jest to doskonałe miejsce dla każdego, kto szuka dużego wyboru rowerów różnych marek, o różnym przeznaczeniu i w przystępnych cenach. Rowery Białystok?To tutaj, na powierzchni 500 m2, reprezentujemy ponad 300 modeli w bieżącej ekspozycji.

Rowery Białystok — główne marki w ofercie Rowerzysta.pl

Romet Unibike Merida Kellys
Ecobike Haibike Winora Lapierre
Orbea Husqvarna Felt Ghost
Ridley R Raymon Tabou Barton

Szukasz roweru elektrycznego? Rowerzysta.pl — sklep rowerowy Białystok Wasilkowska 89 - to miejsce, które musisz odwiedzić.

Aktualnie, można powiedzieć, że posiadamy prawdopodobnie największy wybór rowerów elektrycznych w województwie podlaskim. Na miejscu znajdziesz zarówno budżetowe rowery elektryczne, jak i bardziej zaawansowane modele. Nieustannie podążamy z duchem czasu, co oznacza, że oferowane przez nas rowery elektryczne odpowiadają aktualnie panującym trendom w tej dziedzinie. Staramy się też poszerzać naszą ofertę nie tylko o nowe modele, ale też nowe marki. W ostatnim czasie rozpoczęliśmy współpracę z takimi producentami rowerów elektrycznych jak: Husqvarna, Lapierre, Barton czy R Raymon.

Sklep rowerowy Białystok — przejrzysta ekspozycja

Salon Rowerzysta.pl swoją ofertę kieruje do każdego klienta. Odnajdziesz tu zarówno podstawowe modele w bardzo przystępnych cenach, jak i zaawansowane rowery wyczynowe. Ekspozycja sklepu została zaprojektowana w przejrzysty sposób. Rowery ustawione są według przeznaczenia. Każda kategoria jest w wyraźny sposób oznaczona. Odwiedzający nas nie będą przytłoczeni mnogością modeli już od samego wejścia. Szybko będą się mogli odnaleźć wśród rowerów będących w ich strefie zainteresowania. Rowery Białystok? Zapraszamy zatem do naszego salonu.

Białystok sklep z rowerami i ścieżka testowa dla każdego

Salon Rowerzysta.pl posiada własną ścieżkę testową. Każdy z klientów ma możliwość przejechania się i wypróbowania roweru przed zakupem. Pomaga to w dużej mierze rozwiać wątpliwości co do wyboru odpowiedniego rozmiaru ramy roweru.

Nie tylko rowery. Salon rowerowy Białystok Wasilkowska 89 i duży wybór akcesoriów.

Białystok sklep rowerowy Rowerzysta.pl to także szeroki asortyment akcesoriów i dodatków rowerowych. Posiadamy niemal każdą część zamienną do roweru. Począwszy od ogumienia, kół, napędu a kończąc na chwytach kierownicy. Prezentujemy komponenty znanych marek jak Shimano, Sram, Suntour, KLS, M-Wave. Każdy znajdzie też dla siebie poszukiwane akcesoria. Ekspozycja sklepu obejmuje odzież rowerową, kaski i foteliki dla dzieci. To także kosze, torby, plecaki i sakwy. W naszym salonie znajdziesz wszystkie akcesoria przydatne podczas jazdy na rowerze.

Sklep z rowerami Białystok — pasja i zaangażowanie

Klienci salonu Rowerzysta.pl zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo. Każdy nas odwiedzający otrzyma wsparcie ze strony wykwalifikowanej kadry pracowników. Oprócz tego, że zajmujemy się sprzedażą, jesteśmy także pasjonatami rowerowymi. Chętnie dzielimy się z Klientami naszym entuzjazmem do rowerów. Nikogo nie traktujemy z góry i podchodzimy z wyrozumiałością do początkujących rowerzystów. Całość okraszona jest miłą atmosferą, jaka panuje w naszym salonie.

Sklep z rowerami Białystok i profesjonalny serwis

Wszechstronność salonu Rowerzysta.pl uzupełnia profesjonalny serwis rowerowy, który świadczy usługi przeglądów i napraw rowerów bez względu na ich stan czy markę.

Dane sklepu

Białystok, ul. Wasilkowska 89
85 65 39 399
Pon - pt: 10:00 - 17:00
Sob: 10:00 - 14:00

Kontakt ze sklepem

Dojazd

Zobacz video

0zł