Salon rowerowy Wasilkowska

Salon rowerowy Rowerzysta.pl w Białymstoku, przy ulicy Wasilkowskiej 89 to szczególne miejsce na rowerowej mapie miasta.

To tutaj, na powierzchni 500 m2, reprezentujemy ponad 300 modeli w bieżącej ekspozycji. Główne marki rowerów w ofercie firmy to: Romet, Unibike, Merida, Kellys, Ecobike, Haibike, Ghost, Winora, Lapierre, Orbea. Aktualnie, można powiedzieć, że posiadamy prawdopodobnie największy wybór rowerów elektrycznych w województwie podlaskim.

Salon Rowerzysta.pl swoją ofertę kieruje do każdego klienta. Odnajdziesz tu zarówno podstawowe modele w bardzo przystępnych cenach, jak i zaawansowane rowery wyczynowe. Ekspozycja sklepu została zaprojektowana w przejrzysty sposób. Rowery ustawione są według przeznaczenia. Każda kategoria jest w wyraźny sposób oznaczona. Odwiedzający nas nie będą przytłoczeni mnogością modeli już od samego wejścia. Szybko będą się mogli odnaleźć wśród rowerów będących w ich strefie zainteresowania.

Salon Rowerzysta.pl posiada własną ścieżkę testową. Każdy z klientów ma możliwość przejechania się i wypróbowania roweru przed zakupem. Pomaga to w dużej mierze rozwiać wątpliwości co do wyboru odpowiedniego rozmiaru ramy roweru.

Oferta sklepu to także szeroki asortyment akcesoriów i dodatków rowerowych. Posiadamy niemal każdą część zamienną do roweru. Począwszy od ogumienia, kół, napędu a kończąc na chwytach kierownicy. Prezentujemy komponenty znanych marek jak Shimano, Sram, Suntour, KLS, M-Wave. Każdy znajdzie też dla siebie poszukiwane akcesoria. Ekspozycja sklepu obejmuje odzież rowerową, kaski i foteliki dla dzieci. To także kosze, torby, plecaki i sakwy. W naszym salonie znajdziesz wszystkie akcesoria przydatne podczas jazdy na rowerze.

Klienci salonu Rowerzysta.pl zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo. Każdy nas odwiedzający otrzyma wsparcie ze strony wykwalifikowanej kadry pracowników. Oprócz tego, że zajmujemy się sprzedażą, jesteśmy także pasjonatami rowerowymi. Chętnie dzielimy się z Klientami naszym entuzjazmem do rowerów. Nikogo nie traktujemy z góry i podchodzimy z wyrozumiałością do początkujących rowerzystów. Całość okraszona jest miłą atmosferą, jaka panuje w naszym salonie.


Wszechstronność salonu Rowerzysta.pl uzupełnia profesjonalny serwis rowerowy.

Dane sklepu

Białystok, ul. Wasilkowska 89
85 65 39 399
Pon - pt: 9:00 - 18:30
Sob: 9:00 - 15:00

Kontakt ze sklepem

Dojazd

Zobacz video

0zł