Salon rowerowy Hetmańska

Salon rowerowy Rowerzysta.pl w Białymstoku, przy ulicy Hetmańskiej 83, to miejsce, gdzie prezentujemy produkty z oferty sklepu internetowego rowerzysta.pl.

Jest to również jeden z punktów odbioru towaru zakupionego w naszym sklepie internetowym.

Ekspozycja sklepu obejmuje około 250 różnych modeli rowerów, głównie takich producentów jak Romet, Unibike, Merida, Kellys, Ghost. Duża część oferty sklepu to klasyczne rowery dla dorosłych. Prezentowane są one z podziałem na odpowiednie kategorie. Poszukujący roweru elektrycznego również odnajdą tu odpowiednie modele. Wśród najpopularniejszych będą rowery Ecobike i Haibike. Ofertę uzupełniają rowery dla młodzieży i najmłodszych. Zgodnie z ideą sklepu, pewna część prezentowanych rowerów to modele outletowe. Są to najczęściej produkty, które zostały przecenione ze względu starszy rok produkcji. Dla potencjalnego odbiorcy oznacza to jedno: możliwość zakupu wciąż ciekawego roweru w niespotykanie niskiej cenie.

Asortyment sklepu Rowerzysta.pl to także szerokie spektrum akcesoriów przydatnych lub niezbędnych w rowerze. Są to m.in. kaski, torby, koszyki i sakwy. Klienci spotkają się tu też z dużym wyborem oświetlenia, zabezpieczeń, bidonów i innych dodatków rowerowych.

Pracownicy salonu Rowerzysta.pl chętnie doradzą i pomogą we właściwym wyborze. Każdy klient będzie mógł przymierzyć się do roweru. Jest też możliwość jazdy próbnej na zewnątrz budynku.

Klienci sklepu Rowerzysta.pl mogą liczyć na to, że przy każdej wizycie zastaną tu ciekawe promocje i korzystne rabaty.

Przyjdź, obejrzyj i kup rowery i akcesoria renomowanych marek w atrakcyjnych cenach!

Dane sklepu

Białystok, ul. Hetmańska 83
85 871 03 02
Pon - pt: 10:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 15:00

Kontakt ze sklepem

Dojazd

Zobacz video

0zł