Sklep rowerowy Białystok Hetmańska

Rowerzysta.pl — sklep rowerowy Białystok Hetmańska 83

Rowerzysta.pl w Białymstoku przy ulicy Hetmańskiej 83 to miejsce, gdzie prezentujemy duży wybór rowerów dla każdego.

Sklep rowerowy Białystok Hetmańska to również jeden z punktów odbioru towaru zakupionego w naszym sklepie internetowym.

Rowery Hetmańska Białystok — duży wybór w przystępnych cenach

Ekspozycja sklepu obejmuje około 250 różnych modeli rowerów, głównie takich producentów jak Romet, Unibike, Merida i Kellys. Duża część oferty sklepu to klasyczne rowery dla dorosłych. Prezentowane są one z podziałem na odpowiednie kategorie. Poszukujący roweru elektrycznego również odnajdą tu odpowiednie modele. Wśród najpopularniejszych będą to rowery Ecobike, Romet, Haibike, Winora, R Raymon, Husqvarna. Ofertę uzupełniają rowery dla młodzieży i najmłodszych jak np. Woom. Zgodnie z ideą sklepu, pewna część prezentowanych rowerów to modele outletowe. Są to najczęściej produkty, które zostały przecenione ze względu na starszy rok produkcji. Dla potencjalnego odbiorcy oznacza to jedno: możliwość zakupu wciąż ciekawego roweru w okazyjnej, niskiej cenie.

Rowery Białystok Hetmańska i duży wybór akcesoriów

Asortyment sklepu Rowerzysta.pl to także szerokie spektrum akcesoriów przydatnych lub niezbędnych w rowerze. Są to m.in. kaski, torby, koszyki i sakwy. Klienci spotkają się tu też z dużym wyborem oświetlenia, zabezpieczeń, bidonów i innych dodatków rowerowych.

Pomocny personel

Pracownicy salonu Rowerzysta.pl chętnie doradzą i pomogą we właściwym wyborze. Każdy klient będzie mógł przymierzyć się do roweru. Jest też możliwość jazdy próbnej na zewnątrz budynku.

Klienci sklepu Rowerzysta.pl mogą liczyć na to, że przy każdej wizycie zastaną tu ciekawe promocje i korzystne rabaty.

Dane sklepu

Białystok, ul. Hetmańska 83
85 871 03 02
Pon - pt: 10:00 - 17:00
Sob: 10:00 - 14:00

Kontakt ze sklepem

Dojazd

Zobacz video

0zł