0zł

Kask rowerowy Uvex City Orange

Produkt archiwalny

nie będzie już dostępny w naszej ofercie

Przejdź do podobnych produktów
Opis

MIEJSKI KASK ROWEROWY UVEX Z 18 KANAŁAMI WENTYLACYJNYMI
 

Kask rowerowy o charakterze miejskim, świetnie sprawdzi się podczas jazdy po mieście. Stylowy wygląd, w pięciu wersjach kolorystycznych do wyboru przypadnie do gustu zarówno kobietom jak i mężczyznom. Kask posiada aż 18 kanałów wentylacyjnych. Całość kasku idealnie tworzą także topowe technologie oraz systemy marki Uvex takie jak: technologia Inmould, systemy IAS, Monomatic oraz FAS. W technologii Inmould pianka EPS (wysokiej jakości polistyren) wstrzykiwana jest do odpornej na wstrząsy, polikarbonowej skorupy. W efekcie powstaje lekka, ale bardzo stabilna konstrukcja.System regulacji IAS zapewnia idealne dopasowanie kasku dzięki regulacji szerokości zgodnie z obwodem głowy jak i regulacji wysokości zgodnie z rozmiarem głowy. Natomiast Monomatic jest to zamek blokujący, który pozwala na wielostopniową regulację paska podbródka za pomocą jednej ręki. Chroni przed przypadkowym odpięciem, czy obróceniem w razie upadku. Pasek wyposażony w przyjemną dla twarzy wyściółkę, która nie uciska szyi. Dodatkową zaletą są także wyjmowana, nadająca się do prania wyściółka typu basic.

Szczegóły produkty

Kask rowerowy Uvex City 

Technologia Inmould- w technologii Inmould pianka EPS (wysokiej jakości polistyren) wstrzykiwana jest do odpornej na wstrząsy, polikarbonowej skorupy. W efekcie powstaje lekka, ale bardzo stabilna konstrukcja
Spełniający normy EN 1078/ TUV GS/ CE

Dostępne 2 rozmiary skorupy

System regulacji IAS - który zapewnia idealne dopasowanie kasku dzięki regulacji szerokości zgodnie z obwodem głowy jak i regulacji wysokości zgodnie z rozmiarem głowy

System Monomatic- to zamek blokujący, który pozwala na wielostopniową regulację paska podbródka za pomocą jednej ręki. Chroni przed przypadkowym odpięciem, czy obróceniem w razie upadku. Pasek wyposażony w przyjemną dla twarzy wyściółkę, która nie uciska szyi.

System FAS Adapting  pozwala na proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb użytkownika, dzięki czemu kask leży mocno na głowie uniemożliwiając ześlizgnięcie się, nawet podczas gwałtownego uderzenia.

18 kanałów wentylacyjnych

Wyściółka typu basic- wyjmowana i nadająca się do prania wkładki

Odblaskowe paski oraz logo

Zdejmowany daszek

Opcjonalnie lampka triangle LED

Waga kasku od 235 g

Siatka przeciw owadom


Dostępne rozmiary:

15 (obwód głowy 52-57 cm)

Więcej
Mniej
Nazwa
Kask rowerowy Uvex City Orange
Kod
a13937
Producent
Uvex

Napisz swoją opinię

Kask Uvex I-vo CC - granatowy

Napisz swoją opinię