Plecak CamelBak Roque Light 2L

349,90 zł
Darmowa dostawa

Kolor:

granatowy-czarny

Ostatnia sztuka
Zapytaj o produkt
349,90 zł
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Opis

PLECAK ROWEROWY CAMELBAK ROGUE™ LIGHT
Nowy plecak Rogue™ Light zmieści wszystko, czego potrzebujesz na codzienne wycieczki. Jest mały, lekki, pakowny i przede wszystkim – wygodny.

Cechy produktu:

  • bardzo lekki i pakowny
  • tylny panel Air Support™ z technologią body mapping - podnosi wygodę, zapewnia wentylację pleców
  • lekkie, wentylowane szelki plecaka
  • kieszenie zamykane zamkiem
  • elementy odblaskowe

Szczegóły produkty

Pojemność całkowita: 7L
Pojemność bagażowa: 5L
Pojemność bukłaka: 2L
Długość pleców: 38-53 cm
Waga: 215 g

Technologie:

BIG BITE™ VALVE

Ustnik, który po każdym użytkowaniu (ściśnięciu) samoczynnie się zacieśnia oraz blokuje odpływ wody, co pozwala na zachowanie szczelności w czasie regularnego użytkowania.

BUKŁAK CRUX

Stosowany wcześniej system został ulepszony po to by zapewnić większy komfort użytkowania. Bukłak posiada łatwe otwarcie oraz szczelne zamknięcie, a także wygodny uchwyt. Uchwyt pozwala na zahaczenie bukłaka w plecaku oraz pomaga przy jego otwarciu/zamknięciu. Szczelny zawór ON/OFF znajdujący się na zakończeniu rurki pozwala doskonale kontrolować przepływ wody. Ponadto bukłak wykonany został z materiału wolnego od BPA/BPF/BPS. Dzięki materiałów z których został wykonany nie chłonie zapachów ani smaków płynów. Wewnątrz posiada specjalną przegrodę zapobiegającą przemieszczaniu się płynów. Zastosowana technologia HYDROGUARD hamuje powstawanie bakterii zarówno w bukłaku, jak i rurce, dzięki czemu możemy w pełni cieszyć się ulubionymi napojami. Kolejną zaletą bukłaka CRUX jest ustnik BIG BITE VALVE, który po każdym użytkowaniu samoczynnie się zacieśnia oraz blokuje odpływ wody, co pozwala nie przejmować się wylewaniem zawartości. System QUICK LINK nie tylko automatycznie blokuje dopływ wody podczas odczepiania silikonowej rurki od bukłaka, ale także zapewnia lepszy o 20% przepływ wody podczas każdego zassania. To kolejne cechy, dzięki którym nie tracimy ani kropli ulubionych napojów oraz jesteśmy lepiej nawodnieni.

GOT YOUR BAK LIFETIME GUARANTEE™

Dożywotnia gwarancja Got Your Bak.
CamelBak zbudował reputację dzięki temu, iż wytwarzane produkty przewyższają oczekiwania klientów co do jakości oraz trwałości. W 2011 roku wprowadzono dożywotnią gwarancję "Got Your Bak", która obejmuje wszytskie bukłaki, plecaki, butelki oraz akcesoria. Gwarancja dotyczy wszelkich wad produktów przez cały okres użytkowania.

HYDROGUARD™

Antybakteryjna powłoka umieszczona w bukłaku oraz jego silikonowej rurce. Zapobiega powstawaniu bakterii oraz hamuje ich rozwój.

QUICK LINK SYSTEM™

Wygodny system odczepiania rurki od bukłaka. W momencie odczepienia rurki, automatyczny zawór odcina dopływ wody z bukłaka na zewnątrz.

Więcej
Mniej
Kod
A23545conf
ean13
886798029191

Napisz opinię o produkcie: Plecak CamelBak M.U.L.E. czarny

0zł