0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 4 299,00 zł - 5 899,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Rozmiar

Rozmiar

Amortyzator przód

Amortyzator przód

Amortyzator tył

Amortyzator tył

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Rok

Rok

Płeć

Płeć

Rama (materiał)

Rama (materiał)

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

  • Dostępność: w magazynie
  • Marka: Ecobike

Rowery miejskie elektryczne dedykowane są dla wszystkich osób, które cenią komfort jazdy. Jednocześnie sprawdzą się zarówno dla miłośników wycieczek miejskich, ale i osób starszych, które z powodów zdrowotnych nie mogą się przesilać. To także najlepszy wybór dla tych, którzy nie mają kondycji i są dopiero na początku drogi do jej wyrobienia.

Rowery miejskie elektryczne – niezwykle uniwersalne oraz maksymalnie funkcjonalne

W ofercie naszego sklepu rowerowego Rowerzysta.pl znajdziecie najwyższej jakości rowery elektryczne miejskie. Dzięki temu nawet dłuższe wycieczki po mieście czy dalsza droga do pracy nie będzie problemem i jednoślad zastąpi samochód, nawet jeżeli Wasza kondycja nie jest zbyt dobra. A to wszystko za sprawą silnika elektrycznego, w który został wyposażony każdy model. Zapewnia wspomaganie, co pozwala na łatwiejszą i mniej wyczerpującą jazdę. A gdy np. bateria się wyczerpie, to nadal możecie jeździć rowerem, przy czym napędzany będzie już tylko siłą mięśni. Trzeba więc przyznać, że to idealny wybór dla każdego i to niezależnie od wieku czy możliwości fizycznych. Oczywiście trzeba zauważyć, że takie rowery, choć posiadają silnik, mają także wszystkie zalety klasycznych rowerów miejskich. A więc posiadają błotniki czy ochronę na łańcuch, a także mocne hamulce czy nawet szersze, wyprofilowane siodełka, które zapewniają maksymalną wygodę. Jedynie ich waga jest większa, ale to nie stanowi dużego problemu.

Rowery miejskie elektryczne – dla zdrowia, dla oszczędności, dla ekologii

Wszystkie rowery miejskie elektryczne pozwalają sporo zaoszczędzić, jeżeli staną się Waszym głównym środkiem transportu. Trzeba wiedzieć, że koszt załadowania baterii wynosi około 60 groszy, a na jednym ładowaniu możecie przejechać nawet 120 km. Kolejną zaletą jest fakt, iż jazda na rowerze zmniejsza ryzyko wielu chorób, w tym otyłości, chorób serca, ale i bardzo dobrze wpływa na kondycję psychiczną. Nie bez znaczenia jest to, że jeżdżąc na rowerze, nie przyczyniacie się do zatruwania powietrza, a jak wiadomo, smog jest problemem niemal w całej Polsce. Ponadto na takich rowerach możecie jeździć nie tylko w terenach miejskich, ale i parkach czy dojeżdżać do pracy, a nawet uprawiać Viking biking, czyli jazdę po śniegu.