0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 399,00 zł - 699,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Rozmiar

Rozmiar

Amortyzator przód

Amortyzator przód

Amortyzator tył

Amortyzator tył

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Rok

Rok

Ilość biegów

Ilość biegów

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach, maksymalnie bezpieczne, solidne i dostosowane do wieku i wzrostu dziecka. Przymierzając się do zakupu warto pamiętać, że to pierwszy rower kształtuje w dziecku odpowiednie nawyki i powinien zapewnić mu jak największy komfort użytkowania – zarówno na etapie pewnej i stabilnej jazdy, jak i prób utrzymania odpowiedniej postawy. Ich kolorowy i oryginalny design znajdzie uznanie u każdego malucha, a dorosłemu da pewność, że konstrukcja dostosowana jest do dziecięcej anatomii i możliwości młodego organizmu.

Wybór roweru dla małego dziecka nie jest łatwy. Tutaj należy pamiętać, że nie można kupować na tzw. zapas, lecz trzeba dobierać pod wzrost i wiek malucha. Odpowiednio dobrany model zapewni wygodę, ale i bezpieczeństwo. Dla dzieci w przedziale wiekowym 2-4 lata polecamy rowery 12".

Rowery dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat – bezpieczeństwo jest najważniejsze

Wszystkie rowery dla dzieci wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które nie są toksyczne. Dodatkowo dostosowane są do możliwości, ale i wygody najmłodszych. Doskonałe wyprofilowanie ramy zapewnia komfort wsiadania i zsiadania. Także samo siodełko jest tak skonstruowane, że maluszkowi będzie wygodnie. Dla dzieciaczków w wieku 2-4 lat najlepsze będą rowery 12", które dostosowane są do ich możliwości fizycznych czy psychomotorycznych,  a przy tym zapewnią im dużo radości. Nie można też zapomnieć, że dzieci uczą się równowagi, ale i zdobywają kolejne zdolności, a przy tym miło spędzają czas. Jednocześnie dzieci ćwiczą koordynację czy orientację przestrzenną. Jak pokazują badania, dzieci korzystające z rowerków biegowych zdecydowanie szybciej uczą się jazdy na rowerze dwukołowym, a przy tym są sprawniejsze  fizycznie. 

Jaki rowerek będzie idealny dla Twojego dziecka?

Dzieci w wieku 2 lat stają się bardzo ruchliwe i wszędzie ich pełno. Dlatego też, zamiast jeździków, warto zakupić im rower 12-calowy. W ofercie naszego sklepu Rowerzysta.pl znajdziecie tylko najlepsze modele. Dla najmłodszych warto zakupić rowerek biegowy. Jego konstrukcja jest tak przygotowana, że dziecko porusza się tylko i wyłącznie za pomocą nóżek, nóżkami może też hamować. Co ciekawe takie rowery sprawdzą się nawet dla 3-latków czy 4-latków, a to za sprawą regulacji siodełka. Choć w ich przypadku można wybrać też modele z hamulcem. Dla dzieci w tym wieku bardzo dobrym wyborem będzie także trzykołowiec i to zarówno ten z przednimi pedałami, jak i z pedałami znajdującymi się pośrodku. Sama estetyka jest także dopracowana i utrzymana w kolorystyce, która jest niezwykle atrakcyjna dla wszystkich dzieci.