0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 379,00 zł - 749,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Rozmiar

Rozmiar

Amortyzator przód

Amortyzator przód

Amortyzator tył

Amortyzator tył

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Rok

Rok

Dla kogo

Dla kogo

Rama (materiał)

Rama (materiał)

Ilość biegów

Ilość biegów

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach, maksymalnie bezpieczne, solidne i dostosowane do wieku i wzrostu dziecka. Przymierzając się do zakupu warto pamiętać, że to pierwszy rower kształtuje w dziecku odpowiednie nawyki i powinien zapewnić mu jak największy komfort użytkowania – zarówno na etapie pewnej i stabilnej jazdy, jak i prób utrzymania odpowiedniej postawy. Ich kolorowy i oryginalny design znajdzie uznanie u każdego malucha, a dorosłemu da pewność, że konstrukcja dostosowana jest do dziecięcej anatomii i możliwości młodego organizmu.

Wybór roweru dla małego dziecka nie jest łatwy. Tutaj należy pamiętać, że nie można kupować na tzw. zapas, lecz trzeba dobierać pod wzrost i wiek malucha. Odpowiednio dobrany model zapewni wygodę, ale i bezpieczeństwo. Dla dzieci w przedziale wiekowym 2-4 lata polecamy rowery 12".

Rowery dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat – bezpieczeństwo jest najważniejsze

Wszystkie rowery dla dzieci wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które nie są toksyczne. Dodatkowo dostosowane są do możliwości, ale i wygody najmłodszych. Doskonałe wyprofilowanie ramy zapewnia komfort wsiadania i zsiadania. Także samo siodełko jest tak skonstruowane, że maluszkowi będzie wygodnie. Dla dzieciaczków w wieku 2-4 lat najlepsze będą rowery 12", które dostosowane są do ich możliwości fizycznych czy psychomotorycznych,  a przy tym zapewnią im dużo radości. Nie można też zapomnieć, że dzieci uczą się równowagi, ale i zdobywają kolejne zdolności, a przy tym miło spędzają czas. Jednocześnie dzieci ćwiczą koordynację czy orientację przestrzenną. Jak pokazują badania, dzieci korzystające z rowerków biegowych zdecydowanie szybciej uczą się jazdy na rowerze dwukołowym, a przy tym są sprawniejsze  fizycznie. 

Jaki rowerek będzie idealny dla Twojego dziecka?

Dzieci w wieku 2 lat stają się bardzo ruchliwe i wszędzie ich pełno. Dlatego też, zamiast jeździków, warto zakupić im rower 12-calowy. W ofercie naszego sklepu Rowerzysta.pl znajdziecie tylko najlepsze modele. Dla najmłodszych warto zakupić rowerek biegowy. Jego konstrukcja jest tak przygotowana, że dziecko porusza się tylko i wyłącznie za pomocą nóżek, nóżkami może też hamować. Co ciekawe takie rowery sprawdzą się nawet dla 3-latków czy 4-latków, a to za sprawą regulacji siodełka. Choć w ich przypadku można wybrać też modele z hamulcem. Dla dzieci w tym wieku bardzo dobrym wyborem będzie także trzykołowiec i to zarówno ten z przednimi pedałami, jak i z pedałami znajdującymi się pośrodku. Sama estetyka jest także dopracowana i utrzymana w kolorystyce, która jest niezwykle atrakcyjna dla wszystkich dzieci.