Licznik Sigma BC 16.16 STS 13-funkcyjny

Zobacz również
Opis

Najbardziej rozbudowany licznik marki Sigma. 18 funkcji zapewni dość wskazań zarówno profesjonalnemu kolarzowi jak i weekendowemu rowerzyście. 

 

Funkcje:

- Czas jazdy / treningu

- Całkowity czas jazdy / treningu

- Całkowity czas jazdy dla dwóch rowerów

- Łączna odległość dla dwóch rowerów

- Dystans wycieczki

- Całkowity dystans

- Aktualna prędkość

- Maksymalna prędkość

- Średnia prędkość

- Porównanie aktualnej i średniej prędkość

- Czas do miejsca docelowego*

- Dystans do miejsca docelowego*

- Szacowany czas przybycia (ETA)

- Codzienne oszczędności paliwa

- Całkowite oszczędności paliwa

- Temperatura

- Automatyczne uruchamianie / zatrzymywanie

- Zegar w formacie 12/24h.

* gdy funkcja ETA jest włączona

 

Dwa różne rozmiary kół.

Model BC 16.16 pozwala na zaprogramowanie licznika dla dwóch rowerów o różnych rozmiarach kół aby oddzielić dane z jazdy. Przed pierwszą jazdą wystarczy wybrać zapropgramowany rozmiar koła wybierając 1 lub 2. 

 

Temperatura otoczenia.

Bardzo przydatną funkcją jest wyświetlanie aktualnej temepratury otoczenia.

 

Szacowanie czasu przybycia ETA.

Sigma BC 16.16 posiada funkcję szacowania czasu przybycia (ETA), która nieustannie oblicza, ile czasu i kilometrów pozostało do osiągnięcia celu.

 

Porównanie prędkości. 

Model 16.16 podczas jazdy stale porównuje aktualną i średnią prędkość. Gdy występuje różnica, wynik jest wskazywany za pomocą strzałki skierowanej w górę lub w dół. Podczas jazdy z mniej więcej średnią prędkością nie wyświetla się strzałka. 

Oszczędzanie energii.

Po pięciu minutach bezczynności licznik przechodzi w tryb uśpienia a po pięciu minutach przechodzi w tryb oszczędzania energii. To znacznie zmniejsza zużycie energii i zapewnia dłuższą żywotność baterii. Kiedy zintegrowany akcelerometr wykryje ruch, licznik ponownie się włączy, gotowy do natychmiastowego użycia.

 

Oszczędność paliwa.

Model BC 16.16 posiada funkcję oszczędzania paliwa, która pokazuje, ile litrów paliwa zaoszczędzono wybierając rower, a nie samochód.

Średnie zużycie paliwa własnego pojazdu można zaprogramować w menu ustawień.

 

18 funkcji / 2 przyciski.

- Przycisk "Menu / Powrót" (u góry) - Pojedyncze naciśniecie powoduje przeglądanie funkcji wstecz. Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku, uruchamia menu ustawień.

- Przycisk "Bike" (na dole) - Pojedyncze naciśniecie powoduje przewijanie funkcji do przodu. Jednoczesne naciśnięcie obu przycisków włącza podświetlenie.

 

Sigma Link.

Model BC 16.16 może komunikować się bezpośrednio ze smartfonem z systemem Android za pośrednictwem NFC (komunikacja w pobliżu pola). Aby to zrobić, musisz zainstalować bezpłatną aplikację SIGMA LINK. Aby bezprzewodowo wymieniać dane, po prostu przenieś smartfon do komputera. Aplikacja może służyć do zmiany ustawień i odczytu danych podróży.

Dane mogą być przesyłane ze smartfonu do CENTRUM DANYCH za pośrednictwem interfejsu SIGMA CLOUD. I odwrotnie, możliwe jest również przesyłanie danych z CENTRUM DANYCH na smartfon za pośrednictwem CHMURY.

Bezpłatna aplikacja SIGMA LINK jest dostępna w sklepie z aplikacjami i sklepie Google Play. Technologia NFC jest dostępna tylko dla smartfonów z systemem Android

 

Zestaw zawiera:

- licznik,

- magnes na szprychę,

- czujnik przewodowy,

- uchwyt na licznik,

- 2 opaski oraz podkładki gumowe,

- bateria CR2032.

Szczegóły produkty

Kod
A14887
EAN13
4016224016174
0zł