Butelka CamelBak Eddy+Kids 400ml

  • Okazja
  • Ostatnie sztuki
52,90 zł
Cena katalogowa 74,90 zł

Kolor:

przezroczysty

Zapytaj o produkt
52,90 zł
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Opis


Butelka dziecięca CamelBak Eddy+ Kids 400ml

Butelka Eddy+ Kids o pojemności 400 ml zaprojektowana została z myślą o najmłodszych użytkownikach. Eddy+ została zmodyfikowana, posiada nową nakrętkę oraz usprawniony ustnik, który zapewnia szybszy przepływ płynów oraz oraz automatyczną blokadę. Zapobiega to niekontrolowanej utracie napoju. Ustnik jest zintegrowany z rurką, znajdującą się wewnątrz butelki, dzięki czemu nie trzeba przechylać produktu by móc się napić. Butelka posiada poszerzony uchwyt do transportu, dzięki któremu można ją trzymać dwoma palcami. Butelka Eddy+ Kids jest całkowicie bezpieczna dla dzieci oraz łatwa w użyciu. Wykonana została w 50% z materiału pochodzącego z recyklingu oraz tritanu wolnego od BPA/BPS/BPF , co sprawia, iż nie chłonie zapachów oraz smaków.

  •     0,4L pojemności;
  •     Szczelny ustnik;
  •     Bezpieczny dla dzieci;
  •     Wygodny, poszerzony uchwyt na dwa palce;

Materiały użyte: Tritan renew copolyester wykonany w 50% z recyklingu
TRITAN Specjalny, wytrzymały materiał wolny od BPA/BPS/BPF. Dzięki temu nie pochłania on smaków ani zapachów napojów. Ponadto jest bardzo wytrzymały.

Szczegóły produkty

pojemność: 400 ml
materiał: Tritan™ renew copolyester wykonany w 50% z recyklingu

Technologie:
BPA, BPF, BPS Free Tritan™:
Tritan to wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz termiczne tworzywo, które jest wolne od szkodliwych substancji BPA, BPF, BPS. W przeciwieństwie do plastikowych butelek PET, pod wpływem ciepła nie wydziela szkodliwego bisfenolu A. Nie absorbuje smaku ani zapachu napoju oraz jest bardzo wygodny z czyszczeniu.

Got Your Bak Lifetime Guarantee™
Dożywotnia gwarancja Got Your Bak.
CamelBak zbudował reputację dzięki temu, iż wytwarzane produkty przewyższają oczekiwania klientów co do jakości oraz trwałości. W 2011 roku wprowadzono dożywotnią gwarancję "Got Your Bak", która obejmuje wszytskie bukłaki, plecaki, butelki oraz akcesoria. Gwarancja dotyczy wszelkich wad produktów przez cały okres użytkowania.

Więcej
Mniej
Kod
A23533conf
ean13
886798030548

Napisz opinię o produkcie: Chwyty kierownicy Azimut Foam Long 400mm

0zł