Błoniki rowerowe Bikko Raptor-2 SDE AMT kpl.

Produkt archiwalny

nie będzie już dostępny w naszej ofercie

Przejdź do podobnych produktów
Opis

Szczegóły produkty

Błotnik przedni RAPTOR 2 SDE skonstruowany został z myślą o wszechstronnie rozumianej uniwersalności. Możemy zamontować go zarówno do amortyzowanych widelców, montowany jest wówczas na podkowie amortyzatora, jak również sprawdzi się przy klasycznych rowerach. Dodatkowo tak doceniane przez użytkowników mocowanie SPEEDclick znane z błotnika HAMMER SDF może również być stosowane jako opcja do montażu błotnika w trzon widelca. RAPTOR SDF podczas jazdy
skręca wraz z kołem dzięki temu jego płetwa cały czas znajduje się w niewielkiej odległości od opony zapewniając optymalną ochronę podczas jazdy w każdym terenie.
 
Uniwersalność błotnika tylnego RAPTOR 2 SDE została osiągnięta dzięki zamocowaniu na rurze pod siodłowej lub poniżej na ramie za pomocą nowoczesnego zapięcia opaskowego SPEEDstrap oraz podwójnego przegubu, który umożliwia idealne dopasowanie błotnika do ergonomii ramy i koła. Szeroka płetwa zapewnia maksimum ochrony podczas jazdy w każdym terenie. Błotniki zostały zaopatrzone w elementy odblaskowe poprawiające widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty.

Dodatkowe informacje: 
Waga: 320g 
Kolor: Biały, Czarny 
Materiał: Tworzywo sztuczne – PP, PC 
Mocowanie: Podkowa amortyzatora, trzon widelca lub widelec klasyczny, sztyca siodła 
Rozmiar koła: 24'' - 29'' 
Uwagi: Uniwersalny komplet błotników
 


 
 

Więcej
Mniej
Kod
A04116conf
0zł