Kask rowerowy Lazer Tonic

  • Okazja
  • Ostatnie sztuki
206,00 zł
Cena katalogowa 269,00 zł

Kolor:

niebieski

Rozmiar:

Zapytaj o produkt
206,00 zł
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Zobacz również
Opis

Kask Tonic zapewnia ochronę, stylowy wygląd i komfort początkującym kolarzom.

Prosta konstrukcja kasku powoduje, że sprawdza się on w każdej sytuacji. Konstrukcja in-mold zapewnia niską masę, a 28 otworów wentylacyjnych gwarantuje optymalne chłodzenie i wygodę w każdych warunkach. Pokrętło z tyłu kasku służy do regulacji kosza, który pokrywa dużą część potylicy. Łatwe w obsłudze pokrętło TS+ gwarantuje precyzyjne i jednocześnie wygodne dopasowanie, zapobiegające przesuwaniu się kasku. Błyskawicznie wyreguluj kask i wyrusz na podbój tras.

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

System Lazer Turnfit® Plus - System TS+ eliminuje punkty powodujące ucisk i dyskomfort, pozwalając na regulację kasku na całym obwodzie głowy. TS+ jest stosowany w średniej klasy modelach kasków do jazdy szosowej, górskiej i rekreacyjnej oraz w kaskach dla dzieci.

Regulowany kosz - Regulowany kosz umożliwia przesuwanie tylnej części systemu mocowania w górę i w dół, aby dostosować rozmiar kasku w płaszczyźnie pionowej zgodnie z preferencjami rowerzysty i uzyskać komfortowe dopasowanie.

Dobra wentylacja - Otwory wentylacyjne i wewnętrzne kanały kierują powietrze do wnętrza kasku oraz zapewniają jego cyrkulację wokół głowy. Większy przepływ powietrza gwarantuje optymalną temperaturę i komfort podczas długich tras w wysokich temperaturach. 

Kompatybilny z tylną lampką Lazer - Zamontowanie tylnej lampki LED w najwyższym punkcie sylwetki rowerzysty znacznie poprawia widoczność z tyłu w warunkach słabego oświetlenia. Ten model kasku jest kompatybilny z akcesoryjną tylną lampką LED.

INFORMACJE DODATKOWE:

  • MASA: 230 gram
  • LICZBA OTWORÓW WENTYLACYJNYCH: 28
  • LED: kompatybilne z LED

ROZMIAR (obwód głowy):

  • S - 52-56 cm
  • M - 55-59 cm
  • L - 58-61 cm

Szczegóły produkty

Kod
a19192conf
ean13
5400974005295

Napisz opinię o produkcie: Siodło Azimut City Dual Shiny na sprężynach 240x205mm czarne

0zł