Logowanie






Ostatnie opinie

5 STARS
Świetny rower, doskonała obsługa sklepu, szybki i profesjonalny kontakt. Zawsze otrzymywałam odpowiedzi na moje mailowe pytania, a rower został mi dostarczony do Dublina doskonale zabezpieczony i w idealnym stanie w 4 dni robocze. Z pewnością będę sklep polecać moim znajomym - Zadowolona Klientka
5 STARS
Niezwykle udany zakup! Polecam ! Nexus sprawdza się wręcz idealnie w użytkowaniu 9 letniej dziewczynki. Brak zastrzeżeń do roweru. Błyskawiczna relizacja. dziękuję.
5 STARS
Znakomina obsluga. Szybka wysylka. Pelny profesjonalizm. Polecam!
5 STARS
Rower w pełni komfortowy, solidnie wykonany a do tego bardzo ładny. Ten zakup to strzał w dziesiątke! Drugi strzał to skorzystanie z usług firmy, wszystko odbyło się idealnie i szybko, do tego profesjonalna obsługa. Polecam!!!
5 STARS
Witam.rnDziękuję obsłudze sklepu za doradzenie zakupu tego roweru. Bardzo szybko dostałem go do domu kurierem.rnSyn jest zadowolony (lat 17), zaskoczony że kupiłem mu ten rower. W miarę lekki, z tego co widzę syn bez problemu wnosi go na 3 piętro. Jest zadowolony, nie zgłasza żadnych problemów. Po kilku tygodniach jeżdżenia nic przy nim nie robiliśmy w porównaniu do poprzedniego roweru przy którym pracowaliśmy non stop. Nie pstryka, nie szeleści, nie skrzypi.rnJeszcze raz dziękuję za polecenie tego modelu rowera.
Jesteś tu: Home » Oferta » Cross » Rower krosowy Kellys Alpha 2010

Rower krosowy Kellys Alpha 2010

999.00 zł
Symulator rat Zadaj pytanie o produkt

rama: hi-ten lady's rozmiary ram: 457mm (18") widelec: hi-ten unicrown (threaded steerer 28.6mm) stery: VP suport: VP cartridge (124.5mm) korby: PROWHEEL (48x38x28T) przerzutka przód: SHIMANO TZ31 (31.8mm) przerzutka tył: SHIMANO TX31 manetki: SHIMANO SL-RS35-7 Revoshift ilość biegów: 21 kaseta: SHIMANO MF-TZ31-7 (14-34T) łańcuch: KMC Z 51 (116 links) hamulce: APSE dźwignie hamulcowe :APSE linki hamulcowe JAGWIRE stainless piasty: alloy (32 dier) szprychy: steel U.C.P. obręcze: KELLYS Draft 622x19 (32 dier) opony: KELLYS Softline 700x38C ReflectiveLine wspornik kierownicy: steel (diam 25.4mm) kierownica: steel (diam 25.4mm) chwyty: kraton 2Density sztyca: steel (diam 28.6mm) siodło: KBIX CrossLine pedały: plastic akcesoria: CAT EYE reflector set, bell waga kg: 14,70
rama hi-ten lady's
rozmiary ram 457mm (18")
widelec hi-ten unicrown (threaded steerer 28.6mm)
stery VP
suport VP cartridge (124.5mm)
korby PROWHEEL (48x38x28T)
przerzutka przód SHIMANO TZ31 (31.8mm)
przerzutka tył SHIMANO TX31
manetki SHIMANO SL-RS35-7 Revoshift
ilość biegów 21
kaseta SHIMANO MF-TZ31-7 (14-34T)
łańcuch KMC Z 51 (116 links)
hamulce APSE
dźwignie hamulcowe APSE
linki hamulcowe JAGWIRE stainless
piasty alloy (32 dier)
szprychy steel U.C.P.
obręcze KELLYS Draft 622x19 (32 dier)
opony KELLYS Softline 700x38C ReflectiveLine
wspornik kierownicy steel (diam 25.4mm)
kierownica steel (diam 25.4mm)
chwyty kraton 2Density
sztyca steel (diam 28.6mm)
siodło KBIX CrossLine
pedały plastic
akcesoria CAT EYE reflector set, bell
waga kg 14,70

Komentarze klientów:

Nikt jeszcze nie komentował tego produktu.

Napisz komentarz do tego produktu!


Najpierw: Oceń produkt. Prosimy wybrać ocenę w skali od 0 (najniższa) do 5 gwiazdek (najwyższa).


Teraz prosimy o napisanie (krótkiego) komentarza....(min. 100, maks. 2000 znaków)
Zastrzegamy sobie prawo do poprawiania błędów ortograficznych, gramatycznych i stylistycznych, jak również do decydowania o zamieszczaniu na stronach lub odrzucaniu nadesłanych opinii.




Wpisanych znaków:


projekt i realizacja: Departament Reklamy
Copyright © 2008 Rowerzysta.